Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves vagyok és szűz. Gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és szűz. Gáz? Menjek el prostihoz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 20:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a baj sok ribi van tisztelet a kivételnek
2015. okt. 12. 20:24
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
jaj 2-es szép mese volt, szerintem meg csak nyomi vagy hozzá, hogy felszedj egy csajt, és ki éld rajta a vágyaidat.. Nem kéne ilyen közhelyes dumát nyomatni, mert csak nagyobb nyomi leszel...
2015. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Az a baj sok ribi van tisztelet a kivételnek"


Ezt abból szűrted le, hogy még neked egy sem volt? Pasi vagyok mielőtt félre értenéd, de azért nem kéne egyből ribizni, úgy hogy még futó kalandod sem volt..?! Ettől csak szánalmasabb leszel.

2015. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nyílván te jobban tudod de vicces vagy:D
2015. okt. 12. 22:59
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem bántani akarlak, nyilván szeretnél már magad mellett valakit, de ez olyan "ratyi" duma, hogy a csajok nagy része ribi. Ezt általában csak azok mondogatják, akik nem tudnak felszedni senkit, és ezzel védekeznek.. Nem rinyálni kell, hanem merni kezdeményezni stb..
2015. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Abban teljes mértékben igazad van h nem merek kezdeményezni...de akármerre megyek csak ilyen pláza cica ribiket látok..:(
2015. okt. 13. 08:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Amúgy sz@rd le hogy ribi vagy sem. Kezdeményezz, és sz@rd le, ha elhajtanak. Ennél lehet rosszabb? Nem! Én mindig erre gondolok.


Gyakorolj!

2015. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Főleg ha valami nagy városban laksz, ahol kutyát sem érdekli mit gondolnak.
2015. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 PearlDiver ***** válasza:

Aki semmi másfajta nőt nem lát a világban, csak a plázacicákat, az nagyon vaksi. Nem hiszem el, hogy nincs szemetek :D

24 évesen volt az első szexuális élményem, a barátnőmmel akit nagyon szeretek, akkor is, azóta is. Egyáltalán nem bántam meg, hogy eddig vártam.

Jóbarátom 25 évesen elment prostihoz, de ő is azt mesélte hogy semmi különös, nem érez érdemi különbséget. Akkora hatalmas élmény sem volt, bár szép lánynál volt és élvezte.

Szóval ne görcsölj rá, hanem keresd kitartóan a tisztességes lányokat :)

2015. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, persze a külsőm miatt.. Egy lánynak sem tetszem.... 19/F
2015. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!