Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult, hogy megkívántad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy megkívántad az ellenkező nemű főnöködet (tanárodat), kifejezetten attól, hogy nagyon leszidott?

Figyelt kérdés

Mire gerjedtél inkább, ha okkal, vagy ha ok nélkül b*szott le?


A négyszemközti, vagy a nyilvánosság előtti szidalmazás az izgatóbb számodra?



2015. okt. 13. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főnökként kaptam már meg utólag, hogy mennyire izgató, amikor haragszom.:) (F)
2015. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nem szidtak le,de imádnám

Kivántam már meg tanárt ettől függetlenül

A négyszemköztit választanám

2015. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1, Igen: úgy érzem, hogy kölcsönösen bírjuk, ha felhúzzuk egymást - ez nem poén, hanem tény!

2, Mi nagyon sokat vitázunk, mert előszeretettel hangoztatjuk kölcsönösen az igazunkat. Általában okkal harcolunk egymással.

3, Általában négyszemközt rendezzük a dolgokat.

2015. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fonokom eloszeretettel hangoztatja igazat meg ha nincs is igaza. En pedig vitatkozom vele. Allitolag szeret felhuzni mert izgalmasnak lat kozben es szerinte agyam is jobban forog kozben. Ha ok nelkul basznak le azt nem szeretem. Nem is ertem. Negyszemkozt szidalmaz ha szid. Altalaban mindig ketten oldjuk a dolgainkat.

Szoval forditottan gondolom o kivant meg engem es nem en ot. :)

2015. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!