Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaim! Ti is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ti is szoktatok így "szemétkedni" a pasitokkal? :D

Figyelt kérdés

Amikor keményen és férfiasan jön, hogy ő most rettentően meg fog dugni (elnézést a nyers modorért), de ti valahogy eléritek, hogy ő legyen az, aki végül hamar elélvez és ő érzi úgy magát, hogy "jaj, Istenem, mindjárt végem..." :D

Szándékosan abban a pózban, ami a kedvence, még jól össze is húzom a puncim, hogy fennakad a szeme, szexi hangokat adok ki, meg ugye a kitapasztalt "gyengepontjai" ellen támadást indítok. :D

Ilyenkor ugye hamar elélvez, és én olyan... szexistennőnek érzem magam :3 (mielőtt belémkötnétek: nyilván nem vagyok az, nyilván sok lánynak a közelébe sem érek, de a pillanatnyi érzet kb ilyen).

Utna persze visszakapom, és én vagyok, aki csak hoajtozik, hogy "jaj, Istenem, mindjárt végem..." :D

Ti is szoktátok ezt csinálni? :) Jó érzés?



2015. okt. 13. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés!:D
2015. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

irigylem a pasitokat :)


forever alone :)

2015. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem csak szexben. De mindig visszaadja :/
2015. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. A mostani pasim nem szereti, ha korán elélvez, azt mondja, hogy az neki nem annyira jó, mintha tovább tartana. Én ezt nem értem, mert csak tőle hallottam ilyenről, más pasimnak nem volt ilyen gondja, de ha neki így jó, akkor én megteszek mindent azért, hogy ő jobban élvezze.
2015. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Éljen a dugás!

F/60

2015. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

Csakis Rozival toszik a moziban!

F/120, Tibet, ősmagyar LhRoziSzhlat külterületéről származó rovásírásos emlék alapján.

2015. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Elnézést a gyenge poénért, licitálhattam volna lejjebb is ,mondjuk ImpoTenessy Jutah F/30-nak, Még Futottak kateg.
2015. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy jó? :D Ilyenkor a világ legjobb nőjének érzem magam. :D De ehhez kell is olyan partner, hiszen nem elég ugye ezt csinálni, a párom még ezt érezteti is... #2 nem a párom szerencsés, hanem én, hogy Ő van nekem! :D És ne írd azt, hogy foever alone... Nem hiszem, hogy ne tudnál találni magadnak valakit. Miért gondolod ezt?


Igen, mindig visszaadja, másban is, persze, de nem bánom. :D


#4 ez érdekes. Persze a párodat is meg lehet érteni, nem szerethet mindenki ugyanazt, de ha Nektek ez így jó, akkor nem kell mindenképpen belemenni az ilyen játékokba, ez azért annyira nem is fontos, mint írtad, Te is mindent megtesze, hogy neki jó legyen. :)


#6-7.... most ezeken jót nevettem :D Egyébként ügyesen írtad le a "tibeti" neveket. Talán jártas vagy az ilyen dolgokban? :P


Köszönöm mindenki válaszát! Mindenkinek ment a züld két, még az #5-ös papinak is! :D

2015. okt. 13. 22:45
 9/20 anonim válasza:
Az rendben van, ha felállt a farkam a kérdésre? :D Nem sűrűn van ilyen. :D
2015. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát, örülök, hogy örömet okoztam :D
2015. okt. 13. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!