Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha felizgultok annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha felizgultok annyira hogy befogadjatok tövig egy nagy péniszt az jobb érzés mint egy átlagos tövig?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem... a méhszájamnál akkor is fáj. Még átlagossal is.


A vastagság már más tészta.

2015. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megspórolom neked a gépelést, kérdező: "ugye megmondtam, hogy csak a méret számít, undorító felszínes lények vagytok, rohadjatok meg, minden nőt utálok!"
2015. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy barátnőm aki azt élvezte ha minél mélyebben van. Ahogy őt dugtam az más lányoknak nagyon fájt volna, de valamiért ő ezt szerette. Amúgy a kérdésre válaszolva a legtöbb lánynak az átlagos is fáj ha tövig nyomják.
2015. okt. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is faj, ha a baratom tovig nyomja, foleg ha vadul szexelunk. Pedig nem olyan nagy neki (de en imadom hogy ekkora), atlagos 14 cm.
2015. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azt élvezem nagyon amikor a barátom nagyon mélyen van bennem :D nekem mind a kettő élvezetes volt :D
2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmivel sem jobb egy hosszabb pénisszel, nem érzek különbséget vagy hogy mélyebben lenne. Viszont a vastagsága nagyon sokat számít! Százszor inkább lennék egy 13/5-össel, mint mondjuk egy 20/4-essel... N
2015. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindkettő lehet rohadt jó, ha valakit nem zavar, hogy minimálisan fáj a méhszája.
2015. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!