Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek jelenleg is van saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek jelenleg is van saját magáról vagy jelenlegi/ex valakijéről meztelen vagy szexképe, annak miért?

Figyelt kérdés
Ha kikerülne a netre valahogy, akkor vállalnád a felelősséget, hogy te voltál hülye ostoba, amiért egyrészt csináltál magadról (hagytál csinálni) képet, másrészt hogy meg is tartottad?
2015. okt. 14. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Valamiért ez a rettegés bennem is megvan... Eleve félek kicsit ettől a nagyon virtuális online világtól , mert amibe sokan bele sem gondolnak, tényleg lábnyomot hagyunk mindenhol. Nem tudom mennyit írhatok, a lényeg, hogy egy olyan (hivatalos szervnél) helyen dolgozik a testvérem akik ilyesmivel foglalkoznak bizonyítékok, megfigyelés stb. és tényleg elképesztő, hogy évekre visszamenőleg is bármi megkereshető, hiába szűnik meg egy szerver park egy adott honlappal együtt, a szolgáltató is eltárolja örökre, illetve a kapcsolódó oldalak, szerverek...


Példának tudok mondani egy érdekességet amikor kíváncsiságból mondtam hogy hagy nézzem meg, hogy működik ez náluk (persze bármit nem csinálhat ő sem, mert mindenkit ellenőriznek, hogy személyes dolgokra illetve magán/maszek munka gyanánt véletlenül se csináljanak olyasmit) és a lényeg, hogy simán megtaláltuk, hogy pl. 2006-ban az adott napon a citromail fiókomat hányszor használtam, hova mutattak a linkek amiket megnyitottam... vagy volt valami amatőr chat oldal nem is tudom a nevét már még 2005-2006 körül ami még akkor meg is szűnt teljes egészében a google se nagyon talált róla semmit csak 1-2 fórum hozzászólást ha valaki megemlítette az oldal nevét és simán infókat lehet találni arról, hogy én pl. 2005.október 14-én beléptem-e és hány órakor, foltokban még az is meg van, hogy mi volt a külön megnyitott ablakok neve (azaz kivel beszéltem) ....


Ezek után gondolhatjátok, hogy egy kép, videó stb. milyen szinten ott marad az online világűrben.


Nyilván a végére mielőtt lepontoznátok hozzáteszem: tudom én is, hogy egy egyszerű embernek ilyen "nyomkövetéstől" sosem kell tartania, de akkor is nyoma van... lehet, hogy 15 év múlva sokkal könnyebben, nyilvánosabb körben hozzálehet majd férni. ki tudja...


Ettől függetlenül ugyanolyan életet élek mint ti, töltök fel képeket ide-oda, regisztrálok stb. csak a kérdésre válaszolva, kénytelen lennék vállalni a felelősséget ami lehet ciki, hátrány stb...

2015. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Big brother is watching you.


Az a helyzet, hogy már 40 évvel ezelőtt is meg lehetett bárkit bárhol találni, vagy fel lehetett használni bárki ellen egy (politikailag) kompromittáló képet, most, ebben a világban, a térfigyelő kamerák, GPS-ek, mobiltelefonok, műholdak és internet szerverek kereszttüzében bárkinek is van olyan illúziója, hogy nem tudnak róla mindent? Csak azt nem tudják, amire nem kíváncsiak.

2015. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szégyenkeznivalóm, ha kikerül a netre, lesz*rom

Férfiként csak akkor lenne félnivalóm, ha politikusként vagy papként dolgoznék

2015. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van a mostani páromról, pár ismerõs és nem ismerõs hölgyrõl. Arcost nem õrzök. Még soha nem adtam át másnak képet, olyat sem amit publikálhatnék. Olyanoknak is készítettem már aktot akibõl nem néztem volna ki.
2015. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Elég sokat vagyok meztelenül ha tehetem, és van kép is rólam a neten. Olyan amin nem lehet felismerni, de olyan is amin bárki felismerhet. Az elején zavart, ha rám nézett valaki azt hittem na ez most felismert.

De minden csoda 3 napig tart, mára már elfogadtam, ha valamit, valaki, valahová rögzít, az csak idő kérdése, hogy kikerüljön a "közösbe".

2015. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mi is rendszeresen készítünk egymásról arcos,meztelen,fehérneműs képeket 36N
2015. okt. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"te voltál hülye ostoba, amiért egyrészt csináltál magadról (hagytál csinálni) képet, másrészt hogy meg is tartottad?"


Nem az az ostoba, aki csinál vagy megtartja, hanem aki nem képes olyan helyen tárolni, ahol biztonságban van.

2016. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Saját magamról vannak, nem cvagyok szégyellős, van a neten fent arccal is pár helyen, pár ismerős csajnak küldtem is. 28F
2017. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!