Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy 5 évtizedes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 5 évtizedes jó barátnak ennyire eltérőek legyenek a szexuális tapasztalataik, nézeteik és mégis jóban legyenek?

Figyelt kérdés

Öten vagyunk jó barátok a gimi eleje óta és már lassan 10 éve ismerjük egymást. Havi párszor találkozunk személyesen úgy, hogy már öten 4 különböző városban élünk tartósan. Persze nincs mindig ott mindenki, de egyenként is jóban vagyunk.


Ahány nővel eddig voltunk öten, külön-külön:

0,3,11,93,~150


Van totál szűz. Van akinek volt pár véletlenszerű alkalmija. Van akinek volt néhány alkalmija, de inkább a komoly kapcsolatokat szereti és talál nőt, ha akar. Van, akinek van három éve menyasszonya, de mellé kb heti szinten mással csalja. És van aki meg az abszolút agglegény nőcsábász, akinek sosem volt barátnője egy-két hónapnál tovább.


Külsőre is elég mások vagyunk, kezdve az alacsony, lúzer, vézna kocka sráctól a jóképű, szuperizmos ex-vízilabdás jelenlegi balatoni vízimentőig. Túl sok helyről hallom azt, hogy az emberek nem szeretnek keveredni és csak a hozzájuk hasonlóakkal barátkoznak. Akkor mi kivételek vagyunk? Nálad ez hogy megy? Most tényleg őszinte igaz barátokra gondolok, akikkel bármit megbeszélhetsz a családi dolgoktól kezdve a nőgyeken át az iskolai/munkahelyi dolgokig, nem is beszélve az élet nagy kérdéseiről és a világnézetedről.


23/F, kb. 15 éves korunk óta vagyunk jóban egymással


2015. okt. 14. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Heh, hát ez olyan mint mi, csak nőben!


Nálunk az a felállás, hogy én és a barátnőm jöttünk fel egyetemre és középiskolától a mai napig kitart a barátságunk. Aztán ehhez a duohoz jött még 3 lány. És a mai napig összejárunk. Van egy aki szerencsétlenkedik a fiúkkal, de leginkább azért mert ő sem igazán tudja mit is vár tőlük. Vagyok én aki lecövekelt egy férfi mellett, mert elvagyunk mint a befőtt. Aztán ott van a másik barátnőm akinek periódusai vannak férfi ügyekben. Hol az egy-igaz-szerelem követője és példás barátnő, hol elkapja egy roham és akkor férfiakat reggelezik, de vacsorára minimum maradnak. És van aki egyszerre több férfivel is kavar. Meg az ötödik lány, aki várta a mesebeli herceget egyetem alatt. Ő volt a legkapósabb lány, de ugye tartotta magát, mert csak az igazi várt. És utolsó előtti évben jött is (hát mindenki más véleménnyel volt róla), de azóta is megvannak. Szóval neki elég Disney hercegnős élete van.


És mi is összejárunk, igaz mi ritkábban, mert a csapat felét országhatárok választják el. Évente egy-egy hét hétvégére mindig összeröffenünk, amikor kibeszéljük az életünket, és mi megtanultunk nem ítélkezni a másik felett.

Egyetemen én is baromi könnyen elítéltem másokat, mert az én utam az egy és igaz és szent, de amikor a legjobb barátnőd viselkedik úgy, amit élből elítélsz, akkor megtanulod átértékelni a dolgokat. És túllépsz az ítélkezésen és inkább segíteni próbálsz, ha mással nem is legalább a válladon kisírhatja magát. És kinézetre is tök eltérőek vagyunk. Szóval...


26 - mi 6 éve vagyunk barátok.

2015. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy ez számítson egy barátságban?
2015. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyes egy társaság :D
2015. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csak egyet tudok. hogy nem vagy egy észlény.

5 évtizedes barátság, az kérlek szépen 50 év!! max 1 évtizedes lehet, na az már 10 év. nem azért hogy kötözködjek de ezt azért illene tudni hogy mennyi az a bizonyos 1 évtized.

2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy barátságban a szexuális nézetek 20-ad rangúak
2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 és 5: Mégis azt látom hogy a baráti társaságok eléggé homogének legeslegtöbbször, pl külsőségekben. Vagy csak kigyúrt, izmos jóképű srácok vannak egy csapatban. Vagy csak kockább, vékony/kövér srácok. Vagy műmájer pávák, stb.


4: Azt írtam 5 évtizedes jó barátnak. Értsd "öt főnyi ember, akik évtizedes jó barátok lassan". Csak próbáltam helyet spórolni, mert minél hosszabb egy kérdés, annál kevesebb olvassák el.

De oké, elfogadom hogy hibáztam így is. Igazad van!

De most válaszolj a kérdésre is kérlek.


1: Köszi a választ.

2015. okt. 14. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán létezhet.

Van olyan haverom akivel már legalább 15 éve ismerjük egymást, igaz h az utóbbi 2 éveben ritkán beszéltünk.

Neki már volt több barátnője, több hosszú kapcsolat, Kavart is lányokkal mikor szingli volt.

Nekem eközben 1 barátnőm volt csak egy nagyon rövid ideig.

Jelenleg ő komoly kapcsolatban él és már menyasszonya van, én meg 2 éve egyedül tengetem a napjaimat.

2015. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván benneteket nem a párkapcsolati hozzáállásotok, vagy a nőknél elért sikerek tartank össze. Ezen kívül van még jellemző bőben, amikben valószínűleg hasonlóan gondolkodtok, vagy olyan téma ami felől egyaránt érdeklődtök. Gondold csak át a többi dolgot ami nem a csajokkal kapcsolatos és akkor magad is rájössz a válaszra! :)

Az a társatok, akinek eddig 93 nővel volt dolga mindenesetre komoly nyilvántartást vezethet, hogy ennyire pontosan tudja! :)

2015. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!