Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátomat szinte naponta kielegitem oralisan megis az mellett onkielegitest is hasznal?

Figyelt kérdés
A baratommal 2eve ismerjuk egymast. Masfel eve van szexualis kapcsolatunk is. 1eve van rendes szex is. Nagyon ossze passzolunk. Tudja ,hogy szexmanias vagyok imadom durvan csinalni es vannak beteg gondolataim pl szerepjatek stb. Barmikor tudnek vele szexelni. Imadom az oralis szexet is. De neha faj,hogy nagyon sokszor van olyan ,hogy csak kielegitem es ennyi. Nemertem,hogy ,hogy birja ki,hogy ne erjen hozzam. Volt egy 3honapos szunet. Ott voltam massal is es igazabol o tanitott meg engem szexelni igazan. Vele olyan jo volt. Szerelmes vagyok a baratomba ,de szokszor a siras folytogat ,hogy ugyerzem,hogy neki nem is olyan elvezetes meg fontos a szex mint nekem. Meg az is hogx napinta kielegitem es van hogy az mellett meg 2x maganak is megcsinalja.velem van a baj? Akikkel eddig voltam azok csak dicsertek es lattam rajtuk,hogy ok is elvezik. Ha vele csinalok akkor pedig nem olyan szenvedelyes ,hanem olyan nyers a szex. Van ,hogy nagyon vonzo fiuk beprobalkoztak es meselgettek,hogy hogy szeretik a szexet es mintha azt meseltek volna ahogy en csinalom. Sokszor agyalok,hogy atyaeg de kiprobalnam veluk ,de sose lennek kepes megcsalni a baratomat mert szeretem. De ha a szex nem megy akkor utana semmi se. Mert ingerult vagyok. Szomoru es kedvtelen ,lehangolt allapotu. Kerlek irjatok le a velemenyeteket,hogybszerintetek min kene valtoztassak? Hozza teszem mar kiprobaltam a bilincset a szexi diaklany ruhatol kezdve a fuzoig mindent..
2015. okt. 9. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátod nem szeret téged. Nem szerelmes beléd az biztos.
2015. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nézd az hogy egy férfi egy normális párkapcsolatban ráránt a répára az teljesen normális dolog. A férfiak másképpen működnek más szervezetük. Ez a részével akkora baj nincsen csak a nők hiszik azt hogyha kiveri a palija akkor az azért van mert nem jó köztük a szex.
2015. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Normális
2015. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
szerintem nagyon rossz a kapcsolatotok, de ezt neked kell érezni. ha kölcsönösen szeretnétek egymást akkor nem ilyen vacak lenne a szex, mint ahogy leírod. a legjobb megoldás az lenne ha szakítanál vele, de nyilván nem fogsz ha bele vagy zúgva.
2015. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tényleg sajnállak... egyszerűen nem passzoltok össze szexuálisan (azt nem tudom, hogy egyébként igen-e)


Ahogy érzed, számára nem is fontos vagy élvezetes a szex... megcsinálod neki szájjal, aztán odébb áll, kis idő múlva inkább kiveri magának még mintsem, hogy szexeljetek egy jót.


Ez elég durván hangzik, de félek, hogy az előző jól írta, szerelmes vagy így egy darabig még biztosan nem szakítasz ezzel a marhával... de hónapokon belül megtörténik az biztos, csak kérdés mikor jutsz el arra a pontra.

2015. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak azt nemertem,hogy kepes akar 5x felallni neki egynap ram es ha csak ugy nezek ra mar attol is kivan engem ,de megis kibirja sokszor,h csak o legyen kielegitve. Egyaltalan ,hogy birja ki egy fiu,hogy ne erjen egy lanyhoz?? Foleg ne a baratnojehez.. Szexnel is gyorsan azt akarja ,hogy elelvezzek es ennyi. Mikozbe en elveznem tovabb. Az elejen meg 3orakat csinaltunk de az utobbi idokben nagyon gyatra. Leszegyenulve erzem magam ez miatt es onbizalom hianyt kelt.
2015. okt. 9. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye a barátod, és nem szeret téged. Ezeknek meg ne higgy hogy a férfi olyan hogy a nő mellett magának csinálja. Az egy nagyon hülye. Teljesen arra szokott rá. Hagyd a fenébe. Biztos találsz olyat aki szeret téged. Én megbolondulnék ha nem érhetnék hozzá a barátnőmhöz. Minden téren!! . Addig kényeztetem amig neki is nem jó. Neked nem sok mindenen kell változtatnod. A barátodnak úgyis mindegy hogy hogyan csinálod. Csak a saját érdeke a fontos, az hogy elélvezzen és kész.
2015. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szeret mert ezektol eltekintve mindent megadd nekem , szavam nemlehet. Csak ez a tema olya kellemetlen.
2015. okt. 9. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
a srácnak egy szexuálpszichológus kellene...
2015. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azzal mész a legtöbbte, ha nyíltan odaállsz elé, és megbeszéled vele. Kikérdezed a problémáiról, a kívánságairól, szembe állítod vele, hogy igenis elvárod tőle a hosszú szexet és hogy ő is kielégítsen téged. Azzal nem mész sokra, ha minket kérdezel. Ha megmondja az okát, kifolgozhattok valamit. Lehet h nem kíván már, de az is lehet h csak valami lelki gond. Mi így csinálunk barátnőmmel. Ha valami gond van, azt azonnal megmondjuk. Egy éve járunk, és nagyon jól működik. 17/F
2015. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!