Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy férfiként ennyire rosszul éreztem magam egyéjszakás kalandban?

Figyelt kérdés
Hétvégén először voltam 31 éves létemre egy ilyen kalandban. Nagyon kíváncsi voltam már milyen, ezért próbáltam ki, viszonylag csinosabb lánnyal. Viszont nagyon rosszul éreztem magam alatta de főleg utána..... Ugyanis éreztem a másik érzelmét irántam, tehát éreztem hogy a nőnél semmi érzelem nincs, csak a szexualitásra koncentrált. Utána se éreztem, hogy valamit adna a száraz állatias ösztönös szexen kívül, baromi üres rossz érzésem volt. Tehát szerintem az a baj, hogy úgy voltam szexuálisan valakivel, hogy se ő se én nem voltunk szerelmesek.
2015. okt. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Rajottel h azzal a legjobb a szex akit szeretsz:) legalabb mostmar latod
2015. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

ne csináld. ilyen egyszerű. jajj istenem minek ilyen fa.szságokat kérdezni?

ez olyan mint amikor elkezd esni az eső, és te rögtön kiírod facebook-ra. -.-"

2015. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer prostival próbáltam ki kíváncsiságból, milyen a csak szex. Na, pont ugyanezt éreztem, mint te, nem is megyek többet. Szerintem ez normális, ha nem is általános.
2015. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 visvampires válasza:

Ez tök normális, viszont elkerülhető. Rajtad is erősen múlik (legalább ugyan annyira mint a nőn) milyen lesz a szex. Vadidegen csajjal is lehet szenvedélyesen együtt lenni, ha te afelé irányítod, kihozhatod belőle.

Bár az én véleményem szerint, az ilyen éjszakáknak pont az a lényege, hogy mindenki önzőbb lehet és a saját vágyait, élvezetét jóval a partnere fölé helyezi/helyezheti bármiféle következmény nélkül. Ha mindkét fél képes erre, abból hatalmas szexcsata kerekedhet, ami már kölcsönösen jól esik összességében.


Volt egyébként nekem is rossz élményem, bár az előjátékban olyat kaptam amit azóta csak kevesen tudtak űberelni ;) de sajnos ami utána következett ez életem legkellemetlenebb szexuális élménye azóta is (jó alakja volt és lekerült róla is a ruha->kiderült mennyire igénytelen és ápolatlan testet rejtett a sexyruci->illúzió rombolás mesterfokon,aktusra alkalmatlan állapot). De ne ebből induljunk ki.

A lényeg, hogy nő-férfi egyaránt ellazuljon és teljesen átengedje magát a szexuális vágynak, nem keresve semmilyen érzelmet, kötödést. Máskülönben nem érdemes erőltetni.

Viszont ha a csajszi hivatásos volt akkor sokkal életszerűbb amit érzel. Sok olyan mint a gép. Teszi amit tennie kell, és már nem a vágyai vezérlik. A leírásod alapján leginkább erre asszociálok. Viszont sok olyan is akad, aki szenvedélyt is ad úgy, ahogy még egy barátnőtől sem mindig lehet kapni. (elnézést ha mégsem prostiról volt szó, de a lényeg azonos.)

Szerintem fuss neki még egyszer csak más típussal, és ha akkor sem lesz jó, legalább kiderül te tuti nem ilyesmire vágysz. ;)


Végül a saját véleményem :

Én kedvelem az egy éjszakás kalandokat/alkalmi szexet, DE a párral/szerelmemmel kölcsönös érzelmeken alapuló szenvedélyes kefélésnél nincs jobb!!!

Most érzem csak igazán, most, mikor hiányzik mellőlem az a bizonyos nő.....

2015. okt. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!