Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy időszakban hány nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy időszakban hány nővel bírnál szexuális kapcsolatot úgy fenntartani, hogy ők nem tudnak egymásról? Már most kész vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm kb fél éve, akivel heti 4-5 napon találkozunk és kb heti 50-80 órát töltünk együtt. Szexből is van heti 5-7.


Mellette megismerkedtem egy lánnyal másfél hónapja, aki a szeretőm lett. Igaz nem tudja, hogy van barátnőm. Beéri azzal, hogyha csak havi 4-6 alkalommal találkozunk, de olyankor van vele 2-3 szex minden alkalommal.


És ezek mellett valahogy már nincs kedvem csajozni, pedig olyan sok szép lánynak tetszem, úgy érzem. Ti ezzel hogy vagytok? Viráglelkű válaszolók kerüljenek. Köszi! Ez nem véleménymondó, hanem segítő oldal.


2015. okt. 14. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hamar 2 szek koze fogsz esni!:) tudod elobb utobb minden ki derul! Ha nem igy akkor ugy :)
2015. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még engem bevállalhatnál:D
2015. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Sokat akar a szarka de nem birja a farka :D Hagyd el a baratnod jobb lesz neki nelkuled es akkor megdughatsz Minden csajt akinek bejossz! Azt Remelem tudod,hogy vegzodott Don Juan tortenete!

18/L

2015. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már annak is örülnék ha lenne 1 barátnőm fixen. Nem kockáztatnék mást. Ez is olyan mint a pénz birtoklása. Akinek nincs is, az valószínüleg megelégedne kevéssel. Aki meg gazdag, az még többet akar :d
2015. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 de csak ha egyik sem a bnom mert tudom h a vege ugyis lebukas. De ha csak szex es mas semmi akkor amit fent irtam
2015. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1: Majd meglátjuk. Az az igazság, hogy kb 1-2 évvel ezelőttig elég nagy monogámnak gondoltam magam és egészen 2 hónappal ezelőttig az is voltam. Sosem csaltam meg senkit és nem is volt ilyen a fejemben.

De mostanában kezdem felfedezni hogy mennyi lánynak is tetszem valójában.


2: Nem hiszem hogy egy városban lakunk.


3: De az állandó, fix szex lehetősége is nagyon csábító. Amikor nem kell hajtani a csajokat hogy hátha majd valamelyikkel összejön, hanem csak felhívom vagy a barátnőm vagy a szeretőm (attól függ melyiket kívánom) és aztán pár óra múlva szexelek is, ha akarok. Ez olyan elkényelmesedett, belustult állapot. Remélem érthető mire gondolok.


4: Én is nagy lúzer voltam. Csak 20 évesen vesztettem el a szüzességem. Néhány éve még az is sci-fi volt, hogy barátnőm legyen. Pár hónapja meg még a megcsalás is. Gyorsan változnak az idők és az emberek.

2015. okt. 14. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet.
2015. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!