Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina lányok, nők! Mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina lányok, nők! Mi volt a legextrémebb dolog, amit a partneretekkel csináltatok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
El kellett mennie egy másik szolgámmal találkozni és szexelnie vele. Nem vállalta, így újat kellett keresnem. Ez a beugró volt. Ha nem vállalja mást se fog, így belekezdeni is kár. Azokat a szolgákat sose csípem, akik az egészet úgy fogják fel, hogy ez arról fog szólni, hogy nekik jó meg majd potya dugás, stb. Én azt akarom, hogy tényleg bármit megtegyen értem. Ha megteszi ezt, akkor már jól indul. Eddig csak egy 25 éves (mert csak fiatalokkal érdekel) szolga srác volt, aki igazán jó volt. Ő az állandó partnerem. Amúgy még ami extrém volt a hereszorongatás, illetve az elnyújtott orgazmus. A legjobb pedig mikor elélvez megkötöm és verem neki tovább. Vergődik és könyörög, hogy fejezzem be. Hát ilyenek vannak.
2015. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek extrém kívánságaim, elég, ha teljesen én uralkodhatok a másik fölött és az a végletekig elkötelezett és csakis irántam, bármit tehetek vele.
2015. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért alap. Csak sajna többnyire igénytelen, kövér, csúnya pasikat érdekel a téma....
2015. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én 25 éves vagyok, 7 éve edzem, nem vagyok kövér, (jó vékony se :D), meg igénytelen se. Viszont egy másik pasival nem feküdnék le annak ellenére, hogy szeretem a nagy dolgokat a fenekemben :D
2015. okt. 14. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: Barátom nagyon rendes fiú, külsőre és belsőre is, de egyáltalán nem szokványos dolog szerinte se, amit én elvárok és csinálok. :)
2015. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk tényleg hülyeség már bocsánat.

Értem én hogy szolga meg tegyen meg mindent de mégis hogy várhatja el bárki is hogy Őérte legyen a másik b*zi?

Előbb enném meg a sz*rát mint hogy egy pasival ba*szak érte :D

2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hàt, én sportos-izmos sràc vagyok és odaadó sub :)
2015. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5- ös, miért mit vársz el? Miket akarsz?
2015. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát basszus mit várok el?

Nézd tudom hogy ha az ember szolga ne legyenek elvárásai de ha én egy nőt szolgálok akkor ne fiúkkal bas*zassam már meg magam...

Mint mondtam mindent megteszek érte ami hozzá kapcsolódik.

De nem fogok egy idegennel lefeküdni.

Nem viccből írtam azt hogy előbb enném meg a sz*rát mint hogy b*zi legyek a kedvéért :D

2015. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen domina lányt hol lehet találni?

24F

2015. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!