Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom elviselni a szakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a szakítást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapig voltunk együtt és a múlthéten szakított. Nagyon csúnyán. nekem ő volt az első komoly kapcsolatom, az első akit tényleg szerettem és ellökött magától és nem bírom már annyira fáj amit velem tett és közben még mindig hiányzik és szeretem. Nem tudom hogy vészeljem ezt át, már két hete csak sírok :(
2015. okt. 15. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ezen az emberek 99%-a átmegy, és a legtöbben valahogy túlélik. Az nem lehet, hogy pont ne neked sikerüljön! Állj a sarkadra, mindig a következő teendőre koncentrálj.


Vígasztaljon a tudat, hogy ettől a szenvedéstől is fejlődik a személyiséged.

2015. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szar ügy.

Tényleg.

De az emberek 99%-a tényleg átesik ezen. Keveseknek adatik meg, hogy az első szerelem az igazi és életre szóló.

De ezzel is egy tapasztalattal gazdagabb lettél, még ha fájó módon is.Tudod mire figyelj oda, hogy milyen ne legyen a következő, vagy te mit csinálj másként.

2015. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki at esik rajta. Probalj masra gondolni. Lefoglalni magad. Az ido segit.
2015. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Ez hozzátartozik az élethez. Próbálj meg beiratkozni tanfolyamokra(nyelv, főző stb) ahol új embereket ismerhetsz meg. Le kell foglalnod magad és lehetőleg más emberek társaságában, h ne legy egeyedül különben mindig rá fogsz gondolni. Nekem is volt ilyen két év kellett hozzá.
2015. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:
22%
Próbáld "kiélvezni" a fájdalmadat. Élvezd, hogy mennyire szenvedsz, hogy mennyire kicseszett veled és sajnálhatod magad emiatt. De még jobban kicseszett önmagával, hiszen te, aki ilyen értékes vagy, nem kellettél neki. Végső soron magát szivatja, mert nálad jobbat nem talál már soha.
2015. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nevetés gyógyít. mozdulj ki, ne otthon bőgj, foglald el magad és komolyan keress alkalmat a nevetésre.
2015. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki átesik ezen, el fog múlni, ne tojj be. Elmúlik, érted? Belőlem is a rutin szól.
2015. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!