Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz fényt vet a kapcsolatomr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fényt vet a kapcsolatomra, ha kíváncsi vagyok milyen a szex más férfival?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom,meg jónak is mondható a szex vele de még is kíváncsi vagyok más férfi hogyan érintentene, hozna tűzbe.Lehet hogy már nem úgy szeretem mint eleinte és ezért,lakosodik a kapcsolat? válasz lehet erre a dolgokra?
2015. okt. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez természetes, viszont mielőtt megteszed szakíts a mostani pároddal, mert biztos nem díjazná ha kiderülne.
2015. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha a másikkal jobb rögtön el is hagynád érte a párodat.
2015. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék,nem azt mondttam hogy meg is teszem.
2015. okt. 15. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mióta vagytok együtt?

Megteheted titokban is. Hátha tanulsz valami újat amivel feldobhatod a kapcsolatotokat.

2015. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4* Ha van párod remélem otthagy .. Ha titokban is csinálná, akkor se lenne a régi az a kapcsolat ..
2015. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz. Igen, laposodott kicsit a kapcsolat. Nincs már olyan tűz, szerelem, újdonság az egészben mint anno. Valószínűleg fiatal vagy, kíváncsi vagy.


Sosem tanácsolom senkinek a megcsalást ezért neked se!

Amit tehetsz, hogy ezeket az érzéseket kicsit fojtsd el magadban, még képes vagy rá mert azt írtad, hogy jónak mondható a szex a pároddal és szereted is. Tehát még kettős az az egész érzés benned, most még megpróbálhatod elfojtani.

Viszont ha később újra előjön vagy nem tudod mégsem lezárni magadban a kíváncsiságot valószínűleg erősebb lesz ez az érzés, na akkor kell majd szakítanotok. Ugyanis olyankor kezdődik mindig a huza-vona,a stressz, a veszekedések.

2015. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!