Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotencia 28 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotencia 28 évesen?

Figyelt kérdés
28/F vagyok és úgy féléve alig van merevedésem. Régebben reggelente is komoly merevedésem volt, de mostanában olyankor sincsen. Elég túlsúlyos vagyok az is okozhatja a ezt? 178cm/139kg, de eddig is kb. ennyi voltam még se volt gond a merevedésemmel, csak féléve.

2015. okt. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
El kell menni a dokihoz mindenképpen. Itt nem fogsz megoldást kapni, maximum 1-2 tanácsot. pl. , hogy nem kell szégyellni hanem el kell menni a dokihoz.
2015. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A háziorvosomnak mondtam már aki egy nő, de ő eléggé zavarba jött tőle, azóta meg is bántam, hogy említettem neki. Tanácsot se adott a dologban.
2015. okt. 16. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű problémákkal az urulógushoz kéne fordulnod. Ő meg fog vizsgálni.
2015. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a közel 140 kiló az izom? Mert akkor sanszos hogy betett a sok anabolikus steroid.
2015. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van urológus dokihoz kell menni, azt hiszem nem kell beutaló.
2015. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Háziorvos? Urológus? Egek....

Keress fel egy andrológus magánrendelést!!!!!!!!!!!!!

2015. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem izom hanem zsír. Nem szedtem szteroidokat sosem. Nem is gyúrtam.
2015. okt. 16. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
És miért nem próbálsz ellene tenni? Ez így rohadtul nem egészséges. Kondi nem öl meg, sőt önbizalmat ad, igaz lekell mondani sok mindenről - én pl évek óta nem ettem semmi finomat, mára hányok a csirkemelltől meg a rizsától - de később megéri.
2015. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a túlsúly az oka. De van egy jó hírem: hamarosan szívproblémákkal is szembekerülsz, és akkor már nem fog érdekelni az impotenciád.
2015. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!