Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet? 20 évesen impoten...

Mitől lehet? 20 évesen impotens lehet egy férfi? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bő 1 éve vagyunk együtt a párommal. Nekem már nem, de neki ez az első komolyabb kapcsolata. Eddig jól megvoltunk, a szex is a kezdetektől fogva jó volt (tudom, rózsaszín szemüveg, újdonság, stb). 7 hónapja együtt is lakunk. Mostanában merevedési gondjai akadtak. Kíván, szeretné csinálni (többször is mint én, én nem vagyok túl nagy "étvágyú" - lehet, hogy ez a gond?), de amikor behatol, utána lelankad és kicsúszik. Visszahozható az erekció, de miután megint beteszi, újra elpuhul... Mit lehetne tenni? Én, mint a párja, mit tehetnék? Amikor érzem, hogy lankad, próbálok segíteni, bíztatni, hogy ne pánikoljon be, ez van hogy bejön, van hogy nem... De ezen kívül még mit? Őt is egyre jobban megviseli.

2013. ápr. 7. 01:06
1 2
 1/11 doctore válasza:
100%

Szia szerintem több oka is lehet ennek és az biztosan nem az impotencia.Túl fáradt fizikailag.Esetleg stresszel valami miatt és ezért nem marad merev neki.Ha esetlegesen megbeszélnétek a problémát akkor lehetséges, hogy javulna a helyzet.De ha nem akkor ajánlom a Kamagrát :-)

Teljesen természetes anyag és attól olyan kemény lesz mint a beton és elég rendesen kívánni fogja a szexet is:-)

2013. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni. 21 vagyok és nekem is hasonló gondjaim vannak, sőt mostanában nem is kívánom a szexet. Tettem is fel pont egy kérdést pár perce:) Szerintem amúgy pszichés gondok lehetnek az okai, ilyen fiatalon nem tudom mi más.

De ha magamból indulok ki én nem mernék elmenni dokihoz vele a saját városomban, félnék hogy igaz van orvosi titoktartás, de megmosolyognak vagy valami. Szerintem vidd el egy másik városban lévő orvoshoz, ha fél elmenni "otthon", hátha az segít.

2013. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindennek lehetnek lelki okai..



De általánosságban, gyógyszermentesen egy ésszerű, hátrányok, mellékhatások nélküli megoldás..


Budapesten él egy kungfu mester (magát nem nevezi mesternek, én szeretném ha viszont így tekintenénk rá).


A párjával terápiás céllal oktatnak gyógytornákat, a kínai taoista egészségfejlesztő gyakorlatokat átadható gyógytornákba rendezve. A híres kriston intim-tréning EREDETI, nagyon erős, a kérdésben szereplő problémák megoldására nőknek és férfiaknak egyaránt rengeteg előnnyel járó módszert is oktatják, sőt még óraszám emelést is terveznek.


DE az emberek otthon ülnek, gyógyszert szednek tehát legfeljebb a patikáig mennek le, nem csinálnak végig 45-60 percen át egy rövidtávon is hatásos Qigong gyakorlatot. Az edzők éhen fognak halni, a terem amit azért bérelnek, hogy legyen hol gyógytornákat, önvédelmi edzéseket tartani tarthatatlanná válhat..


Kérlek benneteket, ha Nektek is szükségetek lehet az életetekben segítségre, ha meg tudjátok közelíteni az edzéseket (külföldön rengeteg érdeklődő van, csak igen nehézkes lenne nekik az ideutazás, inkább kint szerveződnek csoportok akik a mestert hívnák ki hogy átadja a tudást) akkor kölcsönösen segíthetnétek a gyógyászati egyesületen is, és Önmagatokon is.


[link]


Meg nem utolsó sorban, addig lehet ezt igénybe venni, kipróbálni, megtanulni amíg van edzőterem. Ki tudja meddig maradhat így..

Kellemes vasárnapot és jó egészséget kívánok Nektek!

2013. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek lelki okai is.
2013. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket eddig írtatok. Sajnos Pest nekünk nagyon messze van, és nem engedhetjük meg magunknak, hogy heti rendszerességgel odautazzunk, pedig az ötlet jó.

Egyébként én is lelki okokra gyanakszom. A baj csak az, hogy annyira érzékenyen érinti a téma, hogy nem tudjuk megbeszélni.

2013. ápr. 8. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:

"A baj csak az, hogy annyira érzékenyen érinti a téma, hogy nem tudjuk megbeszélni."


Ez tényleg nagy baj. Márpedig enélkül nem fog menni...

2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Nyilván nem adom fel, csak eddig még nem sikerült.
2013. ápr. 8. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell feladni. Csak tudod, ez egy nagyon de nagyon kényes téma nekünk férfiaknak. Óvatosan kellene felhoznod és mellette biztatni(nagyon szereted, nem nézed le ez miatt stb.).

Egyébként most már az is a baj, hogy rágörcsöl és ez miatt se megy... Teljesen el kellene lazítani, elfeledtetni vele mindent és úgy akcióba lendülni.

2013. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 9. 07:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetnek lelki okai is (stressz), de ha nem múlik el ez az állapot, akkor érdemes kivizsgáltatni, hogy nincs-e valami fizikai, vagy egyéb oka a dolognak. Ez lehet akármi a szervezetben, akár egy gyulladás, stb... Egy biztos, hogy nem kell ezt szégyellni, az orvosok erre vannak, és komolyan fogják venni a dolgot.
2013. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!