Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek hátrány lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hátrány lenne, ha egy fiúnak 24 évesen egy darab kapcsolata se lett volna még?

Figyelt kérdés

Azzal indokolta, hogy sose alakult ki még akkora érzelem benne egy lány irányába, hogy ő rászánja magát arra, hogy kezdeményezzen és el tudja magát képzelni egy kapcsolatba vele.

Idáig csak kavart bulikban lányokkal(csókolózott), egyéjszakás kalandból vesztette el a szüzességét, nem kúr hetente mással, párszor fordult ilyen elő, most viszont van egy lány aki tényleg megfogta. Ja és nem így visz lányokat az ágyba, hogy ezt kamuzza, hogy megfogta őket a lány, hanem tényleg mindig tiszta volt, hogy mit akarnak egymástól. Titeket zavarna ez?



2015. okt. 17. 01:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*őt, bocsi késő van
2015. okt. 17. 01:35
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Úgy van előadva itt, mintha egy érzékeny lelkű srác volna, közben meg, ha a tényeket vesszük, szimplán csak nem volt kedve megállapodni, ugyanakkor gond nélkül kavart bárkivel... Engem csak ez zavar.
2015. okt. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kedv kérdése, egyszerűen nem jött olyan lány, akit megszeretett volna.
2015. okt. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"gond nélkül kavart bárkivel"


Direkt leírtam, hogy párszor történt csak ilyen, nem kúrta végig a fél várost, neki is vannak szükségletei, nem volt senkije, a lányok nem voltak átcsapva, tudták, hogy mibe mennek bele, nem hiszem, hogy ezért annyira lehet őt hibáztatni. Ha a csók részére gondolsz, az is maximum 10-15 körül van, amit manapság már egy 16 éves tiniribi produkál.

2015. okt. 17. 02:39
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincs baj a szövegértésemmel. Ugyanazt írtuk le mindketten, csak te cifrábban. Mindenki magából indul ki, ha megengeded, én 18 évesen még csak barátommal csókolóztam és vele is szerelemből.
2015. okt. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván várnia kellett volna az első csókkal 24 éves koráig, csak mert te ilyen jó kislány voltál, nem? Na ne röhögtessük már egymást.
2015. okt. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: A szövegértési problémák itt vannak.
2015. okt. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te beszélsz szövegértési problémákról, amikor azt írod, hogy bárkivel kavart volna, holott a kérdező a szádba rágta, hogy ez azért nem így van, közben tök irreleváns dolgokat mondasz, és egy 24 éves pasohoz méred magad. Kicsit mintha fájna neked, hogy te eddig ilyen monogámiában éltél.
2015. okt. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Inkább elmagyaráztam priviben...
2015. okt. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szamomta nem lenne hatrany,hasonlitanank
2015. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!