Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek hátrány lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hátrány lenne, ha egy fiúnak 24 évesen egy darab kapcsolata se lett volna még?

Figyelt kérdés

Azzal indokolta, hogy sose alakult ki még akkora érzelem benne egy lány irányába, hogy ő rászánja magát arra, hogy kezdeményezzen és el tudja magát képzelni egy kapcsolatba vele.

Idáig csak kavart bulikban lányokkal(csókolózott), egyéjszakás kalandból vesztette el a szüzességét, nem kúr hetente mással, párszor fordult ilyen elő, most viszont van egy lány aki tényleg megfogta. Ja és nem így visz lányokat az ágyba, hogy ezt kamuzza, hogy megfogta őket a lány, hanem tényleg mindig tiszta volt, hogy mit akarnak egymástól. Titeket zavarna ez?



2015. okt. 17. 01:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak nem bennem, hanem a lányokban nem merül fel, hogy mi lenne, ha járnánk. És meg is értem őket. Akik akartak tőlem valamit (életemben eddig 2 lány), pedig sajnos nekem nem feleltek meg.
2015. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!