Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a pasitok az ikertestvéretekkel feküdne le? Megbocsátanátok neki, hogy nem vette észre, hogy nem ti vagytok?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van ikertestvéretek és neki is nagyon bejön a pasitok, emiatt megkívánta egy szex erejéig.
2015. okt. 17. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A tesómmal elbeszélgetnék azért.
2015. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem bocsátanék meg neki , mert azt jelenti hogy nem ismer annyira se , hogy meg tudjon különböztetni az ikertesómtól.Ikertesók ide vagy oda , mindenki különböző és ha már engedem hogy megfektessen akkor alap hogy rendesen ismerjen.
2015. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

@előző

adjunk a történethez némi alkoholt, nem sokat, pont annyit csupán, hogy ne tudjon megkülönböztetni...

-hogyan változik a véleményed/állásfoglalásod?

2015. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A pasinak lehet, hogy megbocsátanék, de a tesómnak szerintem soha. Azért az fura érzés, amikor egy olyan lány társaságában találkozok a pasimmal, aki szintén megvolt már neki.

És persze ennek a konkrét helyzetnek tényleg kicsi az esélye, mert azért az ikertesók is kicsit másként viselkednek, amiről látszana a különbség.

2015. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.

1. Az ikertestvérem nem én vagyok, még akkor ssem, ha hasonlítunk. Tudjon megkülönböztetni.

2. Az ikertestvérem miért nem szólt?

2015. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as a kettes vagyok

Alkohol - abban az esetben a testvéremet vonnám felelősségre.Egyrészt mert miért nem szólt a pasimnak , még akkor is ha vonzódik hozzá.


Ja és 3-as , azért nem írtam ezt az ilyen eseteket , mert konkrétan ez nem érdekelte a kérdezőt.

2015. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Màsodik vàlaszàt osztom
2015. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha valaki annyira részeg, hogy ne tudjon megkülönböztetni a testvéremtől, akkor az rég olyan állapotban van, hogy egyáltalán nem is lenne szabad szexelnie, szóval. Nope. Nem bocsátok én meg neki. Nem vagyok az irgalmas Jézus.
2015. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a testvérrel vannak nagy gondok. :D Én is sok pasit megkívánok, na de attól még nem kell lefeküdni vele, főleg, ha az a testvérem barátja!! Kit érdekelne a pasi? A testvérem nyilván tudta, mit csinál, szóval kitépném az összes haját!
2015. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!