Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a megcsalást ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: tizenéve tartó párkapcsolat, házasság, közös gyerek. Hatalmas szerelemnek indult, nekem ő az első és egyetlen, férjemnek én az első komoly (1-2 rövidke kapcsolata volt előttem)

Súrlódások elsősorban anyagiak miatt voltak köztünk más téren nagy hibák nem voltak.

Két hónapja kiderült, hogy a munkahelyén megismerkedett egy szintén csalados nővel, akivel aztán valamilyen szerelem féle szövődött. Rengeteg sms, hívás ment köztük, illetve pár csók is elcsattant. Csak munkahelyen találkoztak, egyetlen alkalommal ültek be egy fél órára valahova. Sex nem volt. Ez biztos mivel lehetőség sem nem volt rá.

2.5 hónapig tartott állítólag befejezték. Férjem szánja bánja, igyekszik. De én szenvedek, gyanakszok. Megbocsátható valahogy ez? Kinek sikerült?



2015. okt. 10. 02:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben azt tenném, hogy ha elmagyarázza miért történt, akkor megpróbálsz megbocsátani. Ha elmondja, hogy valamit hiányolt tőled vagy ilyesmi akkor próbálj meg egy picit változni a kedvére, de mindenképpen beszéljétek meg. Tudod, ennek oka van!

Beszélj vele, miért ne lehetne megbocsátani..

2015. okt. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elmondta, hogy jól esett hogy a csaj odáig van érte, tetszett a rajongása. Meg ugye az mindig mosolygós jókedvű volt...én értem is az okokat de amikor kiderült mérgében vágta hozzám aztán megigérte befejezi de egyszer visszaesett. Azóta nehezebb sokkal.
2015. okt. 10. 04:02
 3/21 A kérdező kommentje:
Pláne hogy olvastam sajnos egy üzenetváltásukat. Ez inkabb érzelmi megcsalas és nagyon fáj.
2015. okt. 10. 04:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi megcsalás, de nem olyan szinten, ahogy te gondolod.


Nem is igazán a nőt szereti, szerette, hanem az érzést, amit nyújtott. Igen, könnyebb egy harmadikkal, akivel a gondok nem játszanak, akivel nevetés minden óra, hiszen nem osztoznak bánaton, nem találkoznak, ha fáradtak, nyűgösek. Csak a rajongást látta, amire éhezett, ami mindenkinek jól esik, csak van aki tartja magát, van aki nem. A te férjed nem tudta.


Nézd! Én nem mondom, hogy bocsáss meg, mert te érzed, mennyire lennél képes továbblépni, felejteni, megbocsátani. Nagyon sok beszélgetést kíván a dolog. Mi romlott meg? Miért nem te vagy a nő, akinél megnyugvást talál? Mit rontottál el te, mit rontott el ő? Hogyan lehetne javítani, és érdemes-e? Akarjátok-e mindketten?


Én adnék egy esélyt a dolognak, de nálam csak akkor működne, ha munkahelyet vált. A tudat, hogy minden nap találkoznak, csak gyanakvásra adna okot, jóval nehezebb lenne megemészteni.


De ha te úgy érzed, képtelen vagy továbblépni, akkor válj el, ez is teljesen érthető. Ne az alapján dönts, itt mit válaszolunk, hiszen ahány ember, annyi reakció egy bizonyos szitura.

2015. okt. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen a munkahelyváltást szeretném én is csak hirtelen kivitelezni lehetetlen. Másrészt ha komoly az elhatározása hogy lezárta nem számít ott van e a nő. Csak nekem borzasztó a tudat. Hogy lehet ezen túllépni? Nincs tapasztalatom ő az egyetlen férfi eddigi életemben. Vele akarok lenni és ő is igyekszik. Csak hogy tanuljak meg újra bízni?
2015. okt. 10. 04:49
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell megtanulnod újra bízni, neki kell bebizonyítania, hogy érdemes rá. Hogy odafigyel rád, hogy törődik veled, hogy nem ér haza későn, hogy nem dugdossa a telefonját, stb, stb, stb...


Egy idő után pedig, ha nem tapasztalsz gyanús dolgokat, a kapcsolatotok pedig helyrejött, kialakul a bizalom újra.


Való igaz, ha komolyan gondolja a dolgot, mindegy, hogy a nő közelében van-e, vagy sem, neked lesz jóval nehezebb így újra hinned.

2015. okt. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen megtesz mindent. Én vagyok lehet túl lelkizős ember, és sajnos gyakran felemlegetem. Ezzel meg őt készítem ki...
2015. okt. 10. 05:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki, ő mondta el? Vagy lebukott? Akkor hogy bukott le?
2015. okt. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vitatkoztunk és ő odavágta. Tehát ő mondta el de nem direkt. Utána elméletben abbahagyta de rá két hétre belenéztem a telójába mikor aludt és kiderült hogy folytatta ugyanazt az udvarlást. Elméletben azóta már tényleg nincs semmi. De azért megnézem majd a hivásrészletezőt hogy megnyugodjak. Persze nem tudja hogy kikértem. A második után láttam rakta igazi megbánást.
2015. okt. 10. 06:26
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
A kapcsolatotok leült. Ezért történt az egész. Biztos szar neked, de nem a másik nőt kell eltüntetni, meg telefont nezegetni. Meg kell javitanotok a kapcsolatotok. Neked meg kell adni azt ami neki hiányzik és neki is meg kell tennie mindent, hogy működjön. Beszélgetni kell sokat ezekről azért, hogy kiderüljön mi hiányzott és hogy pótolható! Ha erre rájöttök megmaradtok, ha nem csak idő kérdése és vége....
2015. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!