Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 20 évesek vagyunk és másfél hónapja vagyunk együtt. Kb 4 hónapja szakított velem de megbeszéltük és kibékültünk egy hét után. Viszont a napokban kiderült, hogy azt kihagyta akkor, hogy egy másik srácért hagyott el, csak megbánta a dolgot és visszasírta magát hozzám. Egyébként nem tőle tudtam ezt meg csak véletlenül kiderült. Nagyon kiborultam, mert akkor éreztem, hogy lehet van valami ezzel a sráccal de azt mondta nem. Ha ezt tudom akkor biztos hogy nem békülünk ki, most viszont ennyi idő után azért kételyeim vannak. Nem tudok ezek után annyira bízni benne, főleg hogy kérdeztem a dolgokról és mindig próbált kihátrálni és sose vallotta be, hogy mi volt vele. Ti mit tennétek?
2015. szept. 8. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám azonnal.


Ez pont az a helyzet, amire azt mondják, "ha nincs ló, jó a szamár is". És most te vagy a szamár. Ha mégis jó lett volna a dolog a sráccal, akkor talán még mindig vele lenne. Nincs garancia arra, hogy nem fogja állandóan ezt csinálni, hogy megismer valakit, aki jobb partinak tűnik, mint te, és "kipróbálja", elhagy érte. Nekem ebből a viselkedésből az jön le, hogy addig tart, amíg nincs jobb. Ez meg elég szomorú hozzáállás.


20 éves lány

2015. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem voltatok együtt és közben összejött egy sráccal és azzal a sráccal végülis megszüntette a kapcsolatát és utána kibékült veled, akkor ne aggodj. Valószinű rájött hogy téged szeret, és azért nem beszél róla mert nem akar ezzel megbántani és a másik, hogy fél ha megtudod kiborulsz, vagy szakitasz. Ne foglalkozz mi volt akkor, csak előre tekintsél, most ha jól kijöttök, minden jó köztetek akkor minek akarod elrontani felesleges régmult dolgokkal. Örülj a mának és tekints előre, ne hátra.
2015. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kb 3szor találkoztak és elvileg nem volt semmi meg tényleg jó volt ez a mostani időszak csak mondhatni kísért a múlt, nagyot csalódtam benne, tudom, hogy most szeret és minden ok lenne perpill minden ha ez a dolog nem derül ki, viszont én nem tudok ezen továbblépni
2015. szept. 8. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Ha egyszer megtette, majd dobni fog másért is.

L21

2015. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is kidobnám.
2015. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hazug emberrel nem érdemes semmiféle kapcsolatban maradni. Eltávolítanám az életemből a helyedben.
2015. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legidegesitobb ez a szoveg hogy most szakitottunk es akkor ugysem szamit. De szamit... Az ilyen probalkozosat azonnal ki kell tenni.
2015. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsit bosszankodnék miatta, nyelnék egyet, majd szerintem újra összejönnék vele (és lefeküdnénk :)). Az agyad valószínűleg azt diktálja, hogy hagyd a fenébe, a szíved pedig, hogy kezdjétek újra.

Lényeg, hogy EBBE a kapcsolatba ne tegyél bele többet, mint ő, HA jól érzed továbbra is vele magad, akkor folytasd. Mihelyst úgy érzed, nem ugyanolyan, lépj.


25/f

2015. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Néha olybá tűnik nekem, hogy a férfiakat alázni kell, azt élvezik.... Kérlek, javítsátok ki, de úgy látom, manapság a rossz a menő ;)
2015. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
saját vélemény, nem kell lepontozni : utoljára még jól seggbe raknám a végén az arcára élveznék aztán meg elküldeném a francba..
2015. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!