Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Teljesen kimerultem, nem erti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kimerultem, nem erti meg?

Figyelt kérdés
O folyton porog. Persze elfarad. Lepihen. De o kesobb kel fel. Kesobb megy munkaba. Este is keson ertem haza. Csinaltam vacsit igy is. Nem problemaztam. O kidolt a kanapen. Elaludt. Nem foglalkozott velem annyira. Utana lefekudtunk a haloban. De neki az is mind1 lett volna hol alszunk. Folyton menni kell vmerre. Hetvegen egyik nap a baratokkal masik nap a szuloknel. Delutani szunya nincs. Tobbszor szova tettem hogy nagyon elfaradok es kivagyok mar. Erre azt mondta hogy ne vicceljek mar. Mas nok folyton porognok es energikusak. Azt tudni kell hogy en reggel es delutan sokat utazom, mivel masik telepulesen dolgozom. Hetvegen is koran kipattan az agybol. En igenyelnek egy kis ossze bujast meg egyebek... de neki a reggeli kave fontos... a masik. Elore lefixaltuk hogy hetvegen indulunk nyaralni. O megkerdezte nem lenne e jobb jovo heten? En erre vissza kerdeztem miert, es mi ez a varialas? Talan a baratokkal szeretne lenni a hetvegen? Erre mondta hogy ha jovo heten mennenk akkor ugyis veluk lennenk. Nem adott konkret valaszt hogy miert kellene maskor indulnunk. Mult szombaton megbeszeltunk egy programot. A baratja rabeszelte masra. Arra mentunk el de nem ereztem jol magam.
2015. aug. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen sajnos, de fel a fejjel, lesz még rosszabb is! :)
2015. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem kell kiszolgálni.

menjen egyedül programokra, te meg pihenj

nyisd ki a szád

2015. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hagyod teljesen elnyomni magad, sosem lesztek egyen értékűek.
2015. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, és értem / érzem mire lenne szükséged, ami tök normális.
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom igazi párkapcsolatnak ezt.... mi ebben a jó neked?
2015. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!