Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek hátrány lenne, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hátrány lenne, ha egy fiúnak 24 évesen egy darab kapcsolata se lett volna még?

Figyelt kérdés

Azzal indokolta, hogy sose alakult ki még akkora érzelem benne egy lány irányába, hogy ő rászánja magát arra, hogy kezdeményezzen és el tudja magát képzelni egy kapcsolatban vele.

Idáig csak kavart bulikban lányokkal(csókolózott), egyéjszakás kalandból vesztette el a szüzességét, nem kúr hetente mással, párszor fordult ilyen elő, most viszont van egy lány aki tényleg megfogta. Ja és nem így visz lányokat az ágyba, hogy ezt kamuzza, hogy megfogta őt a lány, hanem tényleg mindig tiszta volt, hogy mit akarnak egymástól, nem voltak átcsapva a lányok, tudták, hogy mibe mennek bele. Titeket zavarna ez?



2015. okt. 18. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Kb. mintha rólam beszélnél... kor, leírás minden stimmel...


Én úgy érzem, hogy többnyire hátrány a lányoknál. Meglepődnek, aztán elgondolkodnak, hogy még sincsen minden rendben, hiszen ennyi idő alatt már lennie kellett volna legalább egy kapcsolatnak. Olyan nincs, hogy egyetlen lánnyal sem tudott volna elképzelni hosszabb távon valamit...

2015. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyet max akkor szabad megemlíteni, ha már komolyabb a dolog. :P (tehát 1-2 hónap után, amikor már úgy megosztotok dolgokat) Akinek ez baj, azt meg nyugodtan otthagyhatod, mert nem ér annyit.
2015. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem nem
2015. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy rendes lány nem akad fent szerintem ilyeneken!


Én is valami hasonló nőt keresek, akivel végre késznek érezném magam egy kapcsolatra, és nem a múltamban vájkál, hanem a jelenben mellettem van, és a jövőt tervezi velem. :) Egyszer csak akad ilyen...

2015. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

"nem alakult ki akkora érzelem benne egy lány irányába sem" = egy lány sem akart vele járni addig



"Idáig csak kavart bulikban lányokkal(csókolózott), egyéjszakás kalandból vesztette el a szüzességét, nem kúr hetente mással, " = Sikerült valakit összeszednie egy bulin és rögtön meg is dugta, mert másra nem volt esélye. Azóta se volt senkije.



Nem a legjobb kiindulási alap egy kapcsolathoz.

2015. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen dolgokat írsz utolsó, nem tudod értelmezni a mondatokat, hülyeségeket írsz. Amiket te beidéztél, azokból nem tudom, hogy jöttek ki ezek, akkor mondjuk ha egy szép lánynak 16 évesen nem volt még barátja, az azt jelenti, hogy nem kellett senkinek? Gondolkozz már egy kicsit. Ha több csajt megfektetett (nem egyszer történt ilyen, ezt is írja a kérdező) meg több lánnyal kavart már, akkor szerinted nem talált volna barátnőt is? Irigykedsz szerintem.
2015. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, számomra ha valaki teli van futó kalandokkal, nem éppen az jelenti, hogy taszító lenne a nők számára.... LOL Csak ilyen a személyisége, hogy nem képes kapcsolatot kialakítani senkivel, csak végigkúrja a fél várost, csomó ilyen van...
2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy szeretnél érzelmeket ha nem is ismered a lányt, nem jársz vele. Az érzelmek egy kapcsolatban alakulnak ki szerintem. Az pozitív, hogy egy éjszakásban vesztetted el és szexelgetsz. Legalább van tapasztalatod.
2015. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!