Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy a pasim mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous0123 kérdése:

Normális hogy a pasim mindig gerjed rám?

Figyelt kérdés

Ahányszor elmegyek hozzá mindig beszélgetünk vagy tv-zünk stb..

És akkor elkezd simizni én meg felizgulok és a végén szexelünk.

Normális hogy szinte minden alkalommal ezt csináljuk ha 2en vagyunk?Multkor társaságban bepiáltunk és benyult nekem de én leállitottam.Meg azt vettem észre ha iszik akkor sokkal kanosabb.Miért?



2015. okt. 18. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy titokban viagrával tömik otthon!
2015. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
irigyellek, hogy ilyen pasid van. örülnöd kéne neki, hogy ilyen jó a kapcsitok, hogy mindig, amikor csak lehet csináljátok.
2015. okt. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi el fog múlni. Minél gyakrabban és azonos módon csináljátok, annál hamarabb.
2015. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? :D Én is így vagyok vele, pedig már több, mint egy éve együtt vagyunk. :D
2015. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog tobbet gerjedni ram mert multkor analba csinaltuk es osszefostam magam durvan
2015. okt. 24. 20:49
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha isznak az emberek akkor a szex és egyéb elemi ösztönök előtérbe kerülnek. Az agy "fejlett" részei eltompulnak, így gátlástalanabb lesz, ez normális. A többhez nem szólok hozzá, mert nincs annyi tapasztalatom.

19F

2015. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!