Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket ez tényleg nem zavar?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök/feleségetek/élettársatok csak úgy tud elmenni szex közben, ha a csiklóját ingerli? Most komolyan, ha veszek egy dildót és feldugom, valamint izgatom a csiklóm, akkor ugyanott vagyok! Nem zavar titeket, hogy a lánynak maszturbálnia kell, mert ti nem tudtok neki elég örömet okozni? Legalább akkor ti ingerlitek néha a csiklóját szex közben? Ilyenkor figyeltek rá, vagy arra gondoltok, hogy „á, úgyse fog elélvezni, gyorsanlökök rajta néhányat, aztán kész”?

2015. okt. 18. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te is még csak idiótákkal feküdtél le is igazi férfit hírből sem ismered, ugye?


Ami nem baj, lehet még szerencséd, csak ez így kifejezetten sértő

2015. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10 a maszturbálás nem helyettesíti a szexet.. hiszen te magad írtad, hogy izgatod a csiklód szex közben, szóval ugyanúgy maszturbálsz, csak a pasi dug közben, szóval ő is maszturbál csak veled.


Valóban, nem találkoztam még igazi férfival, nem is hiszem, hogy már fogok.

De itt néhányan írták, hogy azért őket zavarja, szóval lehet, hogy léteznek még ilyen férfiak, akiknek fontos, hogy a nő is élvezzen. (#7-#8)


Köszi minden választ!

2015. okt. 19. 09:56
 13/21 PearlDiver ***** válasza:

#12 szerintem te félreértettél néhány választ. Írták, hogy nem zavarja őket, ha ilyen módon a nőnek jó az élmény. Most akkor ez baj? Zavarnia kéne őket, és elhagyni, mert egy másik férfi jobb eséllyel okoz nekik hüvelyi orgazmust, vagy mire gondolsz?


A barátnőm is csak csiklóval tud elmenni, de közben ugyanúgy élvezi a vaginális szexet, és ez szerintem teljesen rendben van. Megjegyzem, néhány pózban, pl lovaglóban lehet úgy mozogni, hogy megfelelő stimulálás érje a csiklót, így nem kell "maszturbálni" sem közben. Az együttléteink 80%-ában így van orgazmusa!


A probléma meglátásom szerint gyakran abból ered, hogy a felek nem kommunikálnak elég jól, nem elég nyitottak, ne adj' isten nem is ismerik egymást annyira, hogy ezt megpróbálják. Így meg persze hogy nem fog menni. De még párkapcsolatban is lehet ez a helyzet, ha nem tudnak átlépni a sztereotípiáikon meg a gátlásaikon.


Kérdező, leírnád röviden az élményeidet, amik ehhez a negatív hozzáálláshoz vezettek részedről? Hátha tudunk segíteni feldolgozni őket.


25F

2015. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt most nem igazán értem... Árulj már el nekem valamit azért. Te képes vagy a hüvelyi orgazmusra akkor, ha magadnak csinálod? Mert ha igen, akkor nem értem mi a gond. Jah... hogy ezt le kellene valahogy kommunikálni a másik féllel, hogy mit és hogyan élvezel, de az már nem megy? Akkor ez a te problémád nem az övé.


Ha pedig önmagad se vagy képes rá, akkor miért várod el a másik féltől, hogy ő majd ilyen módon juttat orgazmushoz?

2015. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Akármit csinálok, lovaglópózban nem tudok elmenni... Nem lehet mindenki ennyire szerencsés. Nekem még lovaglópózban is maszturbálnom kell, hogy elmenjek, de ez nem a pasi hibája, hiszen én vagyok ilyen hülyén összerakva, hogy kicsi a csiklóm (itt láttam egy nőnek a hozzászólását egyszer, aki ugyanúgy nem tudott elmenni lovaglóban, és tőle lestem el néhány tippet... ami ugye a férfinak igazán szórakoztató volt, hogy ő csak fekszik, rajta a nő, aki maszturbál, szóval még a látvány is jó, akkor ott a szűk punci, neki meg semmit nem kell csinálnia, és már élvez is, és akkor "húú, de jó volt, kicsim, nem?" aha, igen, de jót maszturbáltam! Ezt dildóval is meg lehet tenni.)


És miből gondoljátok, hogy nem kommunikáltam meg vele? Valahol leírtam ezt vagy utaltam rá? Vagy inkább ti gyártotok mindenféle hülyeséget...? Á, igen, az utóbbi.

Eddig mindig ÉN voltam az, aki aktívabb voltam a szexben, a volt pasim meg csak élvezkedett... Hiába mondtam neki, hogy most ilyen szögben hatolj belém, így mozogj... csinált néhány löketet, aztán átváltott a saját tempójába és elélvezett. Király! PErsze nem kell mindent úgy csinálnim, ahogy én akarom, de mivel én mindent megteszek, hogy NEKI jó legyen, néha mondjuk pár percig mozoghatott volna úgy, hogy én is elélvezzek.


És igen. Vibrátorral volt hüvelyi orgazmusom. Férfival sosem.

2015. okt. 19. 12:03
 16/21 anonim ***** válasza:

ne haragudj màr meg de attól mert te nem tudod megèrteni hohogy ki hogyal szexel attól még ne gondold már hogy csak te vagy okos....

eomondjam hogy mièrt fejezzük be oràlisan? Mert imàdjuk mindketten. Kèpzeld! És pont azèrt mert védekezünk (óvszerrel), jobban szeretjük ha a sperma máshovà megy, mivel engem is ès ót is nagyon izgat. Mondhatnàm úgy is, hogy sajnàlnàm a spermàt a gumiba menni, ahhoz túlságisan szeretem . Úgy is hogy lesz*pom, és úgy is ha egyikünk kiveri. Mert izgat. Na, most már érted?

ha szerinted ez maszturbàlàs kategória, akkor furcsàk a fogalmaid, és hozzáteszem hogy szex vègén percekig ràngatózom, sikítok stb. , otthon magamnak pedog egyszer -kétszer összeràndulok és annyi is. kb össze se lehet hasonlítani.

nyilvàn vannak olyan pasik akik figyelmetlenek ès önzők a szexben. De vannak ilyen nők is. Te pwdig általànosítasz és leszólsz másokat mert máshogy szexelnek mint te

21L

2015. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lemaradt (#16), hgoy a #6-os voltam
2015. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, megértem a frusztrációd, és úgy gondolom, a fő probléma az lehet, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt - már ha jólk értem és tényleg nem hajlandó önzetlenül kielégíteni.
2015. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#16 - nekem még mindig maszturbálás, ha úgy megyek el, hogy a pasi dug, én meg izgatom magam. A vibrátor több örömet ad, mint egy férfi farka...


De igazad van - mások a fogalmaink, ez van.

2015. okt. 19. 14:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Oké, értem hogy neked volt egy pasid, akivrl nem tudtál hüvelyi orgazmust elérni, sőt ez a pasi még önző is volt veled. De attól még vannak olyan párok, akiknél nem ez a felállás, és élvezik a szexet más módon is mint ami számodra az ideális. Attól még nem minden pasi önző, akinek a partnere nem képes hüvelyi orgazmusra. Pontosabban eddig nem volt, mert ki tudja talán legközepebb nekem is sikerül
2015. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!