Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket ez tényleg nem zavar?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök/feleségetek/élettársatok csak úgy tud elmenni szex közben, ha a csiklóját ingerli? Most komolyan, ha veszek egy dildót és feldugom, valamint izgatom a csiklóm, akkor ugyanott vagyok! Nem zavar titeket, hogy a lánynak maszturbálnia kell, mert ti nem tudtok neki elég örömet okozni? Legalább akkor ti ingerlitek néha a csiklóját szex közben? Ilyenkor figyeltek rá, vagy arra gondoltok, hogy „á, úgyse fog elélvezni, gyorsanlökök rajta néhányat, aztán kész”?

2015. okt. 18. 22:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Vagyis leginkább az a gond, hogy egy értelmi és szexuális kultúra nélküli emberrel voltál együtt... Attól még nem minden hímnemű ilyen az egész bolygón. Vagy ha szerinted igen, akkor maradj a vibrinél és meg van oldva a gond.


A párom is szokta magát izgatni néha. Maga a látvány szerintem nagyon szexi és marhára tetszik. Viszont ő nem igazán szereti csinálni, mert szerinte én sokkal jobb vagyok benne, mint ő... mármint amikor aktus közben kézzel izgatom a csiklóját is pluszban. Nekem ezzel semmi gondom nincs, mert miért ne, ha élvezi.

2015. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!