Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha anyira szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha anyira szűk vagyok hogy a pasim még a pénisze hegyét sem tudja belémrakni anyira fáj! Tudnátok esetleg olyan technikákat adni az első sexről amitől nem fáj annyira?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan technika nincs csak ha jól be leszel járatva akkor lesz jobb
2015. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a technikat ugy hivjak hogy elojatek.
2015. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először ujjaztasd meg magad a pasiddal!
2015. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megujazott mar? Jatszadoztok egymassal?
2015. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor próbálkoztok akkor elég nedves vagy?

A legjobb módszer, ha nem siettek.


Először is az előjáték nagyon fontos, hogy megőrülj a vágytól. Az sem baj, ha közben elmész akár többször is. Utána fontos az izgalmi faktor, hogy annyira kívánd, hogy semmi más ne érdekeljen, csak az, hogy végre benned legyen. Ezek mellett fontos még az is, hogy kellően síkos legyél. Nem szégyen, ha magadtól nem vagy az, ez nem mindenkinél természetesen magától működő dolog, erre jó a síkosító. És ami még nagyon fontos, hogy a pasid megértő, figyelmes, és türelmes legyen, te pedig biztonságban érezd magad, és el tudj lazulni teljesen.

Ha ez mind megvan, és van rá elég időtök, akkor össze fog jönni a dolog ;)

És amit Előttem is írtak már, nem biztos, hogy a pénisznek kell legelőször benned lennie, lehet, hogy szerencsésebb volna, ha előjáték alatt, amikor épp orgazmusod van, a pasi az ujjával hatol beléd nyalás közben. Én biztosan ezt tenném, ha egyéb módon nagyon fáj, de igazán kívánod a dolgod.

Ha viszont rosszul értettem, és nem az a baj, hogy ez lenne az első, akkor síkosító, és ha az sem segít, akkor orvos, mert más is lehet a háttérben.

2015. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!