Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom 20 éves és szűz. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 20 éves és szűz. A napokban tervezzük az első együttlétet, én 18 vagyok és nem szűz. Szóljak neki óvatosan, hogy szerezzen be óvszert, vagy reméljem, hogy vesz magától is?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te vennél?
2015. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj biztosra, és szólj neki. diszkréten
2015. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sztem meg vegyél te (is), vésztartaléknak.

Ha nem hoz, vagy ha elfogy, jól jön!

2015. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RootedRainbow ***** válasza:
Kommunikáljatok mindenképpen. Beszéld meg azt is vele, hogy tudja -e, hogy kell rendeltetésszerűen felhelyezni, mert ha nem, akkor inkább segítesz. Mindenképpen sugalld azt is felé, hogy a hiányzó tapasztalata ellenére is bizalommal vagy felé, és nem gáz, ha nem tud valamit.
2015. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép, higy egy ilyen dönti dolgot se tudtok megbeszélni. Amúgy leesne a gyémánt gyűrű azbujjadról, ha te vennéd a kotont?
2015. okt. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én a helyedben lennék, biztos tartanék magamnál. biztos,ami biztos alapon. van 19 db epres eladó, ha érdekel. kicsi.
2015. okt. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Új ÉLETKÉPTELEN generáció.....
2015. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menj biztosra, vigyél Te is. Abból nem lehet baj. Ha visz, akár meg se kell említened, ha nem, akkor kicsit kínos, de előrántod, és kész. Ha meg egyet visz, és kevés lesz, előkapod egy "Folytassuk!!" felkiáltással.
2015. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

beszélgetnék vele a védekezésről

kommunikáció ...

de biztos ami biztos vennék én is

2015. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 PearlDiver ***** válasza:
Mivel te vagy a tapasztaltabb, nyugodtan támogasd őt. Nem kell egymásnak zsákbamacskát árulni, a jó kapcsolat egyik titka a nyílt kommunikáció. Nem lenne sokkal megnyugtatóbb, ha szépen átgondoltan, egyetértésben készülnétek erre a számára fontos eseményre?
2015. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!