Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen a következő póz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő póz?

Figyelt kérdés
Még eléggé tapasztalatlanok vagyunk. De már unjuk a misszionáriust. Én alul ő fölül. Mi legyen a következő amit kipróbáljuk szerintetek? Illetve egy kis segitség hogy hogyan kell/mit kell másképp? 18/L

2015. okt. 19. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyapóz
2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem KELL. Kísérletezzetek, próbálkozzatok :)
2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
setelg kutyapózt nem akarjátok kipróbálni? térdelve hátulról. esetleg fotelben ülve hátulról beletolatva.
2015. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél te felül ha az megy jöhet a kutya
2015. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem is előbb azt próbáljátok ki h te vagy felül. Aztán a kutyapózt. A többi póz már nem annyira nagy durranás, na talán még állva izgalmas szexelni.

Egyébként meg nem csak pózok vannak, lehet az orális szexben is újat mutatni, meg 69, ki lehet próbálni ezt azt extrákat, pl. kikötözés, szerepjáték, sztriptíz, segédeszközök, stb...

2015. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ágy alatt álva próbáltátok már?
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kutyus!

:)

Úgy látszik a szépséges popsi, tudod közben csapkodni, húzni a lány haját. Persze, ha nyitott rá.

És miközben dugod, szépen ugrálnak a szépséges cick, amit közben lehet markolni. Imádom.

33F

2015. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

oldalt fekve is érdemes kipróbálni, te vagy hátul. Ez a póz is jó tudod közben simogatni a melleit, a csiklóját. Nem is annyira fárasztó.


Jó még ülve asztalon van a nő, vagy te ülsz és az öledbe ül. Ülve pl. mosógépen (persze itt a magasságnak stimmelnie kell).


Lótuszvirág? nézd meg a neten az is klassz és bensőséges. Én szeretem, mert abban én is látom mi történik:-) és nagyon izgató közben (a nők is tudnak vizuálisak lenni).


Feldobni bármivel lehet, a legjobb spontán pl. Vagy zuhany alatt, de ahogy az előbb írták azok is szuperek.

2015. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!