Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen primitív farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen primitív farok témában a legtöbb pasi?

Figyelt kérdés
Az ilyen nagy farkú emberekre gondolok, akik így jönnek mint az ősember, már csak a bunkósbot hiányzik a kezükből és kb így hogy "he nagy a farkam sz*pol-e" meg ilyen idióta szövegekkel és ha lekoptatják őket akkor meg csodálkoznak.

2015. okt. 19. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
szopol?
2015. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
hát mert szerencsések, és jó volt a genetikájuk. hadd legyenek már büszkék rá.. velem jól kib_szott a sors :D
2015. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
én 21 éves vagyok és 19cm hosszú, nem szoktam felvágni vele, nem nézik ki belőlem a nők, hogy nem kis farkam van, és amikor meglátják... az a legjobb.. az a megdöbbenés, ja és amikor a barátnőinek is elmondják akkor teljesen megváltozik a viszonyulásuk hozzám :D
2015. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as Három sorban csak magadról áradoztál, tényleg nem felvágás.. :DD
2015. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért ilyen primitívek, mert azt gondolják, vagy az a tapasztalatuk, hogy a nőknek ez számít a legjobban. Mellesleg a nőkben is megvan ugyanez a primitívség ha a külsejükről van szó. Tisztelet a kivételnek.
2015. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki itt vág fel az kamuzik és így kompenzál.
2015. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak 19 centis a farkad 3-as? :) Az rövid.
2015. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva, én is örülnék neki ha akkora dákóm lenne :D Nekem csak 15, de ha hideg van, vagy összemegy, akkora mint egy manó kis ujja. Szóval tudom, hogy a 15 ös kaliberemmel nincs baj, hisz eddig még nem volt panasz, de azért ha az embernek a lába között egy lánylékelő lándzsa lengedez, azér az ad egy fajta lökést az önbizalomnak a lányok és az élet más terén is. Jómagam gyári környezetben dolgozom, ahol az emberek nagyrésze alpári, de van rengeteg bitangjó csaj, bitang csöcsökkel. És ha a moslék kolegám az "ezredes" el dicsekszik, márpedig, mindíg dicsekszik, akkor azért összefut a csini suna nyála a szájában a mérete hallatán. Szóval ja. Egyébként beszélgettem erről már több sezxpartneremmel, hogy mi az őszinte véleményük erről a pénisz hossz dologról. És a konzekvencia az, hogy addig jó a pénisz amíg tövig lehet nyomni. Bár a nagy nemzőgerenda, nagyobb önbizalmat ad, nem biztos, hogy a szexben olyan önfeledten használhatod. Ui nemegyszer előfordult már, hogy a kis prüntyőkémet nem lökhettem be teljes erőbedobással, mert nem volt hová. Na persze nem is szexualizálhattam meg annyi nőt mint John Holmes.
2015. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!