Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor egy piálás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor egy piálás után lefeküdtem egy lánnyal, de van barátnőm. Szerintetek elmondjam neki, vagy inkább eltitkoljam?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 08:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19: megbocsájtanék neki. Annyi ideje vagyunk már együtt, hogy igen is megbocsájtanék. Nem lenne OK, ez sosem oké, de bakker, abban a korban vagyok, hogy már nem akarnék és tudnék egy értelmes kapcsolatot az elejétől elindítani. Szóval lehet választani, vagy megsértődsz, nem nézed el neki a botlást és keresel másik párt vagy lenyeled, úgy vagy, hogy senki sem tökéletes és éled tovább az életedet. Ez esetben talán jobb ha nem is tudsz a dologról, mert a végén így is úgy is együtt maradnátok.


Az, hogy keresel másik párt működik szerintem 30 év alatt. 30 felett már minden normális lány vagy elkelt, vagy komoly kapcsolatban vagy éppen nagy szakításban van és 5 percig szingli csak. Ebben a korban nagyon nehéz új értelmes jól működő kapcsolatot össze hozni. 40 és utána meg már szinte lehetetlen, kivéve ha elvált, gyerekes vagy nagyon fiatallal jössz össze.

Szóval én megkímélem magamat, ha a párom megcsal, megcsal, megbocsájtok neki. Ha botlás akkor az botlás, megbánja, még velem akar maradni és ez így jó. Ha úgy is szakítani akar akkor meg szakít.

Ez nem gerinc kérdése, ez érettség kérdése, és majd légy szíves akkor kövezzenek az emberek amikor már ténylegesen tapasztalatuk van milyen az élet, ne akkor amikor még a szerelmet Hollywoodként ismerik csak.

2015. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!