Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti foglalkoznátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti foglalkoznátok egy 23éves szűz pasival?

Figyelt kérdés
nem a külsőmmel van baj, barátnőm is volt már és szexen kívül mindent csináltam, csak a szexnél mindig elizgulom és inkább hagyom. lányok ti mit szólnátok hozzá ha a pasitok szűz lenne vagy ügyetlen az ágyban?
2015. okt. 22. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fúj! Tuti lerugdosnám az ágyról.... L
2015. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a lányok nem szexelnének soha szűz és ügyetlen pasikkal, akkor minden pasi szűz és ügyetlen lenne :D
2015. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
A szüzességgel nincs baj, veled viszont van. Így veled nem. Nincs szügség egy 23 éves kisgyerekre.
2015. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen kezdenék szűz pasival, nincs abban semmi. (Persze én nem kezdenék veled, mert csak 23 vagy, de ha idősebb lennél és még mindig szűz, cseppet sem zavarna.)
2015. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Férfinak ez megbocsáthatatlan.

(Nem az, hogy szűz, hanem az, hogy ügyetlen.)

Ez van.

2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adnék neked önbizalmat,meg bátorságot. De az a legtutibb,ha te magadtól szerzed meg.... nem vagyok tanárn€ni,csak egy megértő ember.
2015. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, -meg néha jó, hogy picit irányíthatok mondjuk én még 19 vagyok, 4 év múlva sem hiszem hogy ez változna, eléggé embertől függ. ha eddig a barátnőd " nem rugdosott le az ágyról" akkor nem hiszem hogy lesz baj, majd belejössz.
2015. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de hogyhogy így izgulsz?- csak érdekel, elég sok minden miatt lehet, 23 évesen főleg- 7.voltam
2015. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok és még csak egyszer voltam nővel :( szívesen szereznék tapasztalatot :D
2015. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!