Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiszi el a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a barátom, hogy szűz vagyok? Mert szerinte így már nem vagyok az.

Figyelt kérdés
Volt egy orvosi vizsgálatom, mert a doki azt mondta, hogy kell (hüvelyi UH)...és most jön azzal, hogy én így már nem is vagyok szűz, mert "oda" először egy férfinak kellene jobb esetben bejutni, nem egy műszernek. Nagyon rosszul esik, hogy ilyeneket mond nekem :(

2015. okt. 21. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
hát ezt most jól elcs*szted..:s
2015. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hat bocs de nem szazas a baratod azt kell mondjam...

A hartya vegul is csak egy hartya, eszemnyileg meg szuz vagy!

2015. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem nagyon ragaszkodnék egy olyan pasihoz, akinek a szűzhártyám épsége fontosabb, mint az egészségem. Nem tálib az ifjú úr?
2015. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
bocs, de a barátod hülye. ha nem zavar, akkor mindegy, de ennyi empátiával szerintem nem ő lesz az, akivel érdemes elvesztened
2015. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
A szüzességed akkor múlik ha el szexelsz valakivel :)
2015. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az... és nem tálib :S Azt mondta szte olyan vizsgálatot nem kellett volna hagynom, ami kárt tesz bennem, meg az orvos is egy h*lye perverz, aki ilyeneket csinál... Mérges vagyok, lehet szakítok vele a fenébe......
2015. okt. 21. 20:32
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Még nem szakítottál vele? :O
2015. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Szia.


Azt megkérdezted a barátodtól, hogy az orvosi műszer előtt ott járt tamponokkal mi a helyzet? Feltéve ha használsz.

Ezen már nevetni se tudok.Ez most k..vára ki...zta a biztosítékot nálam.

Valószínű ezzel most nem vagyok egyedül.

Szerintem felejtsd ott az utcán, egy lámpa alatt a barátod.Hátha megvilágosodik.

2015. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen hihetetlen, amit írsz. Nem kívánok rosszat senkinek, neki sem, de előbb-utóbb lesznek prosztata problémái, és meg fogja vizsgálni orvos, most ekkor ő homoszexuális lesz, az orvos meg perverz? Vagy inkább választja a rosszindulatú prosztatabetegséget?

Ekkora sötétséget a harmadik évezredben... Tényleg hihetetlen.

2015. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts azzal a neandervölgyivel pls!!! Nem érdemel meg egy nőt!
2015. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!