Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek hgoy egyedül maradok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hgoy egyedül maradok, lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 5 éve nincs barátnőm, nem azért mert ennyire csúnya vagyok, vagy mert rossz ember lennék, egyszerűen csak belefáradtam abba, hogy mindig az van, hogy beleszeretek valakibe, együtt vagyok vele, utána szakítás én szerelmes maradok, és nagyon nehezen teszem túl magam a kapcsolatokon. Félek újból beleszeretni valakibe, mert a tapasztalatom alapján mindig évekig tartó fájdalom a vége. Alkalmi kapcsolatokra nincs szükségem, 27 éves vagyok, felesleges nem hosszú távú kapcsolatban gondolkoznom, nekem csak olyan nő jöhet számításba, akivel el tudom képzelni, hogy hosszú ideig társak maradunk. Nem tudom, hogyan kerülhetnék ki ebből a dologból, mármint hogy ne féljek újból beleszeretni valakibe, mert attól tartok, hogy így egyedül, maradok.

2015. okt. 22. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban segítené a párkapcsolataidat, ha egy olyan egyszerű dologhoz nem kellene segítség neked, hogy melyik kategóriába is tartozik ez a kérdés.


Egy nő sem szereti tutujgatni a 27 éves párját.


Egyébként ne legyél szerelmes mindenkibe és akkor nincs gáz. Laza kapcsolatot keress a jövőben és majd max komolyodik a dolog.

2015. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Milyen korosztályból válogattál eddig?

Gondolom tinik meg korodbéliek ugye?


Nos,a tini hülye lenne lekötni magát,a hasonló korúak meg gondolva a jövőre a pénzre mennek. Tisztelet a kevés kivételnek.


Ne add,fel! Próbálkozz,főleg 35+ -os nőknél! Ha pedig nem gond,hogy gyereke is van,akkor... :)

2015. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyel ferfi basszus.

Nem kell ket mondat utan bele szeretni a nobe. Egyebkent meg tenyleg 30+ korosztalyt keress :)

2015. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félre értettetek, nagyon nehezen szeretek bele nőkbe, de akibe beleszeretek, attól nagyon nehezen szakadok el. Ez a legrosszabb az egészben, de mostanában meg legtöbbször esélyt sem adok arra, hogy valakibe bele tudjak szeretni, mert félek hogy hatalmas csalódás lesz a vége, mint eddig is. Egyébként nem kell tutujgatni, ezen kívül nincs bajom semmivel, csak kezdem úgy érezni most már, hogy ebben a korban kezd kihalni az, hogy két ember őszintén szereti egymást akár élete végéig, és félek hogy nem találok magamnak ilyen párt.
2015. okt. 22. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén ez van,csak nő vagyok. Túl sokat csalódtam. Még mindig nem félek szeretni,de egyszerűen csak lelektelen emberekkel találkozom.
2015. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!