Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történhetett ez meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett ez meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pasi(26) akit kb. 5 éve ismerek és hihetetlenül utálom. Rengeteg konfliktus volt közöttünk, leginkább azért mert a baráti körünk szinte ugyanaz és sokat találkozunk. Barátnőmnek 1 hete volt a születésnapja, házibulit rendezett, ahová azt a pasit is meghívta, mivel barátnőm párjának a legjobb barátja és ragaszkodott hozzá. Ezért nem is nagy kedvel mentem, de persze barátnőm miatt megjelentem. Már az első 10 percben nagyon csúnyán összevesztem azzal a pasival, ki akartak mindkettőnket küldeni, ezért visszafogtuk magunkat. Nem sokkal később amikor már többszöri alkalommal beszólt nekem, mondtam, hogy beszéljük meg mi is a probléma. Félre mentünk, a beszélgetésből kiabálás lett, egy negyed óra veszekedés után megcsókolt... Ezután pedig szex következett. Szó szerint házrengető szex volt, néhányan észre is vettek. Soha nem mentem bele egyéjszakás kalandba, nem vagyok ennek a híve, nem tudom, hogy történhetett meg. És épp egy olyan személlyel akit utálok. Eddigi életem során egy pasi sem tudott annyira kielégíteni mint ő. Azóta összefutottunk párszor, például boltban, postán, és a baráti társaságban. Nagyon feszült köztünk a hangulat, mindenkinek feltűnt, hogy nincs veszekedés, és, hogy "a két nagy beszédes mennyire elhalkult". Hozzáteszem: mindketten elenyésző mennyiségű alkoholt fogyasztottunk. 22L



2015. okt. 22. 16:07
 1/4 Spiritrobber ***** válasza:

Talán mert azt utáltad, hogy tetszik csak gyökér módon viselkedik. Szerintem a hozzáállásod megváltozott mert ez megtörtént és nyilván az övé is. Talán azért is volt gyökér mert akart valamit mindvégig és irritálta hogy nem vagy az övé.


Ha lefeküdtél vele akkor biztos nem szívből utálod és biztos van benned némi vonzalom felé főleg hogy nem is vagy híve az ilyen alkalmaknak.


Tehát talán a nagy utálkozások és a veszekedések egy kibontakozó szerelem paradoxon megjelenése.

2015. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből még esküvő lesz!
2015. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzzák egymást. :)
2015. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Like a GIGOLO!? :O
2015. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!