Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya lánya szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya lánya szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok, komoly válaszokat várok. Nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lenne, egy anya lánya szex. Hogyan miként tudnám össze hozni? Mivel több mint 2 éve járok oda, nem szeretnék cinkbe maradni, ezért valami nagyon finoman céloznák-rá. De hogyan miként? Nos hogy őszinte legyek, nem vagyok a célozgatások mestere. Mikkor csajozok ott sem célozgatok csak nyomulok, de ez azért más... Le írom nektek, hogy mik történtek eddig. Lehet elsőre kicsit fúra lesz, de hátha ebből a kevés információból tudnátok segíteni.


Barátnőm anyja minden viccemen, nevet folyton mosolyog. Láb feje zárt és mindig felém nézz.

Szoktunk szexuális dolgokról beszélni, ha a barátnőm is ott van. Nem egyszer ránk nyitott már. Volt hogy fel jött, hogy mik ezek a hangok. Tökre meztelenek voltunk, de nem ment ki persze takaró volt rajtunk. Ott ült az ágyon és nem ment, le takaró alatt öltöztem fel... Lányát mindig kérdezgeti, hogy volt-e köztünk szex, ugye nem szexeltünk... Mindig mondja hogy védekezünk, hogy szóljak vesz gumit, csak mondjam a méretemet...

Akkor volt olyan, hogy feljött ki kapcsolni a tv és hát reggel ugye minden férfinek áll. És látta a farkamat... Persze nekem nem hozta szóba, csak a lányának hogy látta. Ha pedig menni szeretnék, mindig mondja a lányával együtt hogy ne menj, rá érsz még maradj csak. Röviden ennyi lenne, válaszokat pedig előre is köszönöm...



2015. okt. 23. 12:47
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és azt le fejeltettem, beszélgettünk hárman. És erre mondta jaj neki nem kellenek, ilyen vén asszonyok igaz?
2015. okt. 23. 12:50
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
én inkább elmenekültem volna ha a barátnőm anyja ilyen lenne :D
2015. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Külön keféld meg az anyját, aztán jöhet a hármas.
2015. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Az anyja biztosan benne lenne,inkább a barátnőd reakciója kérdéses.
2015. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Dehogy külön én hármasban szeretném.
2015. okt. 23. 12:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Barátnőm tuti hogy benne lenne, simán-rá veszem. Itt az anyja a kérdéses.:)
2015. okt. 23. 12:55
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Beteg vagy.

Az anyja biztosan kibaxna, ha ezt felvetnéd. Te nagyon félreérted ezt a nőt.

2015. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Leírom érthetően!

Először farkald meg az öreglányt, utánna könnyebb rávenni a gruppenre!!! Stimt?

2015. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Vedd rá a barátnődet és ő vegye rá az anyját.Mesélje el az anyukájának négyszemközt,hogy milyen szívesen megdugnád.

Ugye az anya egyedülálló?

2015. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen egyedül álló. Néha néha meg farkalja a volt, barátja. De már nem kefélt szerintem nagyjából párhónapja:D
2015. okt. 23. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!