Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valakinek rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek rengeteg szexuális kapcsolata és mégis rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiség nem egyenesen arányos a minőséggel.
2015. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha férfi: akkor jó a dumája, van pénze és kinéz valahogy.

Ez mellett simán lehet lágy tojás. Ismerek pár ilyet személyesen is.


Ha nő: akkor piszok jó a segge :)

2015. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férfi...van pénze...jól néz ki
2015. okt. 24. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy mint életem első kapcsolatának. És ha sokszor váltogatja hamar a partnerét, akkor az összhangot se nagyon tapasztalhatta meg.
2015. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy futó kapcsolatokból nem lehet igazi tapasztalatot szerezni, hiszen ha valami nem megy jól akkor nem megoldjuk a problémát, hanem jön ugye a következő. Fejlődni meg abból lehet, hogy ha a hibáinkra valaki rávilágít és együtt megtanuljuk "egymást".

Arról már ne is beszéljünk,hogy a futó szex kapcsolatokban nem feltétlenül őszinték egymáshoz az emberek.

2015. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak arra figyel, hogy saját magának jó legyen, és leszarja a partnerét, és változtatni sem akar.
2015. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy én meg 0 szexuális tapasztalattal jó lennék az ágyban? :D Úgy sem fog kiderülni, mert túl ronda vagyok ahhoz, hogy valaha is lefeküdjön velem egy lány.
2015. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nulla tapasztalattal nem hiszem hogy jó lennél. De már az első tartós kapcsolat alatt sok tapasztalatot lehet szerezni.
2015. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Sok hetero férfi nem is próbálkozik. Nőket nem tudom, velük nincs sok tapasztalatom, de a hetero pasik átlagban szörnyen rosszak az ágyban.
2015. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért: ha valaki rossz az ágyban, azzal senki nem akar tartósan együtt maradni.
2015. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!