Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan házasság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasság, hogy lehet elviselni, boldognak lenni mégis?

Figyelt kérdés
Boldogtalan házasság, 3 kisgyerek, sok veszekedés, kevés kedvesség, sok harc, undokság, magány. Ha független lennék elválnék, ám így, a gyerekeket nem is bírnám eltartani, megszervezni az életüket, dolgozni és intézni. Igyekszem javítani rajta, de a másik fél szándéka nélkül nem megy. Valami ötlet? Biztatás? Még 10 ilyen év az életemből aztán mehetek? Addig pedig másban lelni örömet?

2015. okt. 22. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj a pároddal, ha másképp nem megy legyetek társak a gyereknevelésben és éljetek nyitott kapcsolatban. Mondjuk ez nem jó ötlet. Probáld meg inkább kellemes programokkal eltölteni az időt.
2015. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Szülj egy negyediket is,az majd boldoggá tesz.
2015. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsónak igaza van. Pont most ki egy tanulmány hogy a legboldogabb családokban pont négy gyerek van.
2015. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
hát semmiképp ne válj el és menj másik emberhez lakni a gyerekeiddel együtt,mert akkor csak a gyerekeid szívnák meg....általában nehéz normális élettársat találni
2015. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja azt nem írtam mit csinálj,de azt hogy mit semmiképp ne xD
2015. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Mi okozza ezt a viselkedést? Mióta tart? Szereted, kötődsz még hozzá?
2015. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

kezdj el edzeni,egészségesen táplálkozni,szolizni,adni a ruháidra,tanulj meg újra kedvesnek és figyelmesnek lenni a férjeddel és magaddal fogsz jót tenni.

ennyire egyszerű ez.

ha az ember arra megy haza,hogy egy leharcolt testű,mackónadrágos panaszkodó zsíros hajú sárkány ba-sztatja folyamatosan,akkor persze,hogy balhé lesz mindig és meggyűlöl.

2015. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, azért tudod hogy ez 3 kisgyerek és munka mellett nem ilyen egyszerű, ugye? Értelemszerűen ha a férj megtesz mindent, dolgozik, nem iszik munka után, ad magára, foglalkozik a gyerekekkel, ad időt a feleségnek, hogy legyen ideje magára néha, akkor ennek EGY RÉSZE elvárható. Pl az egészséges táplálkozás. De három gyerek mellett pontosan mikor menjen el szolizni? Még az edzés is kérdéses, ha nincs aki vigyázzon a gyerekekre, akkor macerás lehet, de mondjuk persze lehet a játszótéren edzeni padon üldögélés helyett, szóval ez megoldható. Bár három gyerek mellett, főleg ha még dolgozik is, nem tudom pontosan honnan lenne erre ereje. Ha a férj vagy nagyszülő, baráűtnő nem vesz le terhet a válláról, akkor konkrétan sehonnan. Ha a férj megadja a lehetőséget, hazaér és ad egy 40 percet a feleségének, hogy normálisan és nyugodtan nem kapkodva hajatmoshasson, addig ő vigyáz a gyerekre, akkor persze elvárható, hogy ne legyen zsíros a haja és társai.


Amúgy se tudhatod, hogy a kérdező ilyen. Ha van aki segít neki néha, simán lehet, hogy ő jól néz ki.



Egyébként annyiból van ebben igazság, igaz hogy nagyon nem azért, amire te gondoltál, hogy az egyetlen dolog, amit csinálhat, hogy a saját bőrében jól érzi magát. Hogy ehhez neki mi kell, azt ő fogja tudni.


Kérdező, ebben a helyzetben még nem voltam, nem tudom igazán mit csinálj. De szerintem ami működhet talán, ha tényleg a saját bőrödben jól tudod érezni magad. Egy boldog, kiegyensúlyozott ember mindig vonzóbb. Ha tőle várod a megváltást, ő meg tőled (mint ahogy az utolsó válaszoló is azt tanácsolta, hogy váltsd meg a világot egyedül), akkor nem lesz semmi.


Ne várj EL tőle semmit, nem leszel vele előrébb. Tegyél meg mindent, amit saját erődből tudsz, hogy te jól érezd magad. Próbáld nem nagyon felvenni, ha veszekszik veled, ne akard meggyőzni. Ha kell a segítsége, kérd. Ha nem segít, oldd meg máshogy. Ha látja, hogy a saját lábadon is megállsz, boldog vagy, nem bäsztatod, nem próbálod kioktatni, talán féltékeny lesz arra, hogy kihagyod az életedből, hogy te nélküle is megvagy. Mindemellett meg is nyugszik, mert nem bäsztatja senki. Még ez talán jól is kijöhet. Ha meg mégsem, legalább megtanulsz közben tőle függetlenül meglenni, magaddal mindenképpen jót teszel.


Amivel nem vagy előrébb, az az, ha szenvedsz. Tudom, hogy ezt könnyű mondani, én más miatt de 2 évig szenvedtem, mert nekem rossz volt. Tény. És SOKKAL egyszerűbb volt, mint tenni ellene, az nehéz volt. Neked a leírásod alapján még sokkal nehezebb is, mint nekem volt. De ha úgy éled le a következő 10 évedet, hogy neked rossz, akkor nem leszel előrébb és 10 év alatt annyira elkeseredsz, hogy később sem leszel boldog. Ha hozzá tudsz úgy állni, hogy te erős vagy és te meg fogod oldani, eddig is mindig mindent megoldottál, ezt is meg fogod oldani valahogy és veled márpedig nem bäszik ki senki és te boldog leszel a bőrödben, akkor te jól is érezheted magad. VAN HÁROM GYEREKED! Örülj nekik.

A férjed számára is vonzóbb leszel, ha nem sírsz neki hanem azt látja, hogy boldog vagy és kiegyensúlyozott, akkor is ha dögfáradt. Mint ha csak simán fáradt vagy és ideges és hisztis.

2015. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"a gyerekeket nem is bírnám eltartani, megszervezni az életüket, dolgozni és intézni"


Miért? Most ezeket a férjed csinálja?

Csinálhatja a válás után is, semmi akadálya.

2015. okt. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nagyon fura, hogy van valaki, aki szenved, és nem a szenvedés megszüntetésén melózik, hanem azon, hogyan növelje a saját szenvedéstűrő képességét.

Mire jó ez?

Az életet egy ki tud többet szenvedni versenynek tartod?....

2015. okt. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!