Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le szeretnék feküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csabawars kérdése:

Le szeretnék feküdni egy hivatásossal. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Testi és lelki kényeztetésre vágyom. Túl régóta vagyok szűz szeretném végre elveszíteni. De Rettegek hogy megbántom a lányt a kérdésemmel. A rossz lányok oldalon nézelődök és mind olyan gyönyörű. Volt aki azt írta pénzért lenne ott aki belemenne. De rettegek hogy megbántok valakit. Mit mondjak? Mivel kezdhetném a beszélgetést? Tudom szánalmas vagyok de nem bírok a gátlásaimtól és a félelmeimtől szabadulni. Reménykedek hogy kapok olyan választ amit követni tudok. 22/F

2015. okt. 24. 23:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
En prostival vesztettem el, ne akard! A valaszokkal meg ne igen torodj, ertelmetlen itt kerdest feltenni, sok unatkozo ostoba eletkeptelen kocka fog valaszolni. 20/F
2015. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

"Mit mondjak neki?"


Mennyi lesz?

2015. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon csak hivatásost találsz :D Csak ugyebár tilos így nevezni, mert ha úgy lenne fenn, hogy prostis oldal, akkor az oldal üzemeltetője kerítést végezne, ami nem törvényes tevékenység. De amúgy hívd fel, mond meg neki, hol bukkantál rá, és érdeklődj a lehetőségeid felől (pl. hogy illik meglátogatni téged), de úgy is tudni fogja, mi az ábra.
2015. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a rosszlányokat elég nehéz megbántani. Nyugodtan mondd el, hogy mit szeretnél, legfeljebb azt mondja, hogy nem, de megbántódni biztos nem fog. Nekik ez a munkájuk, ők ezt pénzért csinálják, és mondhatom, keményebb dolgokat is megcsinálnak, ha megfizetik őket, mint hogy kényeztessenek egy szűz fiút.
2015. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
miért is mondanál neki valamit? csak fizesd ki és ő teszi a dolgát. a megbántásról meg annyit hogy ők hivatásosak akiket durván le szoktak hordani. nyugodtan kérdezz bár mit. nem fogod megbántani.
2015. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%

"Mit mondjak neki?"


Csaó. Most dugok először, ezért mehet hitelbe?

2015. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan hölgyek is akik kiírják a nevük mellé, hogy mit vállalnak. Olyat is találhatsz aki vállal szűz srácokat. Ha nem ezen az oldalon, akkor máshol. Légy alapos a keresgélésben!
2015. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
30%

A hivatásos le fog húzni mint a rollót!

Én 60 éves vagyok, de még egy ideig nem szeretnék hivatásoshoz menni!

Majd ha már nem lesz mivel. (de akkor meg már minek?)

Keress egy normális lányt!

2015. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem tudom milyen lehet egy prostival elveszíteni, de azt tudom, hogy mit kell mondanod.


Próbálj meg olyat találni akiről sok pozitív értékelést olvashatsz. Hívd fel telefonon és mond neki, hogy .... itt és itt találtad a hirdetését, és szeretnéd meglátogatni. És legyen olyan szíves mondja el mit kell tudnod hogy ezt megtehesd. Van olyan lány aki nem szeret a pénzről személyesen beszélni. Vele mindent elintézel telefonon és csak egy borítékot hagysz nála. De elfogja mondani az árakat is telefonban. Javaslom egy órát kérj tőle minimum vagy kettőt. Mond el neki még telefonban, hogy nincs tapasztalatod nőkkel és félénk vagy. Ha ezt tudatod vele, ő maximálisan fel fog rád készülni, és mindent úgy csinál majd hogy neked jó legyen. De van olyan lány is aki nem vállal szüzeket elvi kérdések miatt. Egyszer mi vettünk egy lányt az egyik haverunknak aki vér profin kezelte a dolgokat. De kb 4 csajt próbáltunk meg felhivni mire egy elfogadta a felkérést. A többi visszanyomott minket azzal, hogy rizikós nem akar szerelmes zaklatókat magának. A srác akinek vettük a csajt első alkalommal bele is szeretett. NA erre neked is figyelned kell. Első alkalomnál ez előfordulhat. De mikor elmondtuk neki, hogy prosti volt a csaj, akkor leállt. Mondjuk ránk megharagudott, de az nem számít most.


Legyél tisztában miért mész oda. Azért, hogy puncizhass és hogy egy hús vér nővel lehess, nem azért, hogy társat találj magadnak. Nem mondom azt, hogy nem járhatsz vissza hozzá utána is, de inkább próbálj meg barátnőt találni ha már átestél az elsőn. Utána már könnyebben fog menni, hidd el :)

2015. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
komolyan van 60eves szuz ember? kerdezo te is az akarsz lenni? kapd elo az oszehuzodott tokeid, es dugjal meg a jo kis puncit! meglatod utana nem fogsz aggodni hogy megbantod, hanem csak amiatt aggodsz mikor gyulik ossze a penzed a kovetkezore! egyszer elunk.
2015. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!