Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék leszokni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni az alábbi dolgokról?

Figyelt kérdés

1. Az utcán, közlekedési eszközökön nézem a lányok melleit. Úgy látszik, nem tudom észrevétlenül csinálni, mert már szóltak.


2. A múltkor majdnem azt mondtam valakinek, hogy neki van a legjobb s...e, amit valaha láttam, de szerencsére bátortalan voltam hozzá, hogy kimondjam. Csak elképzeltem.


2015. okt. 25. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
brómos tea
2015. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

nézd még feltűnőbben

majd a sokadik frász után leszoksz:DDD

2015. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű...ne csináld... :D Én is anno még az egyetemen az egyik előadóban folyton néztem egyik szaktársam, aki mögöttem ül és magasabban, nagyon csinos volt...később jóban is lettünk.

Azóta egyszer egyik közös ismerősünktől és egyben barátnőjétől visszahallottam, hogy a csaj már kezdett félni tőlem, annyira bámultam :D De nekem fel se tűnt...


Ha nem akarod, hogy egyszer képen töröljenek, akkor egyszerűen csak ne csináld...vess rá egy gyors pillantást, vagy többet...de ne bámuld meredten...

2015. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szoloval:)
2015. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy véletlenül a lánynak ott a barátja is...abból nagyobb szívás lehet... :D
2015. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd az arcát és koncentrálj a mellére. Az még bennevan az éles látószögben :D
2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Bele fogok temetkezni egy könyvbe a későbbiekben, és inkább rájuk se nézek.
2015. okt. 25. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!