Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos nektek a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek a szex?

Figyelt kérdés
Pl ha van egy barátotok/barátnőtök akivel az orális szex jó nagyon, de a szex nem az igazi. Feladnátok érte a kapcsolatotokat, ha amúgy ő az igazi? De kérlek titeket ebbe tényleg komolyan gondoljatok bele!
2015. okt. 25. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

A szex arról szól, hogy minél jobban megismerjük egymás testét. Ha nem jó a szex, az azt jelenti, hogy van még mit tanulni. Kérdés, hogy hajlandóság van-e rá, mert ha nincs, akkor annak a kapcsolatnak ott vége.


16/L

2015. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, viszont van olyan is, amikor egy pár hiába próbálkozik mindennel, egyszerűen nem illenek össze ilyen téren. Megéri mégis feladni ilyenért a kapcsolatot? Annyira fontos lenne a szex már manapság, hogy ha egyébként kijöttök egymással más témákban, de ebben éppen nem, akkor szakítani kell?
2015. okt. 25. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

A szánk arra is való, hogy kommunikáljunk vele!

Én mindenképp megpróbálnám megbeszélni a dolgokat, hogy min lehetne változtatni annak érdekében hogy működjön a dolog.

Egy kapcsolatban fontos a komunikáció.

2015. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg meg lehet próbálni egy nyitott kapcsolatot, hogy a testi vágyakat más valakivel élik ki. Az emberek 99%-a az ilyen nyitott kapcsolatokat elrontja. Kérdés, hogy a másik fél el tudja-e ezt fogadni. Általában nem szokták tudni.
2015. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg az oralban nagyon jo vagyok, nem fenyezes keppen mondom, de szexben biztos kicsit benabb..:) mondjuk ezen lehet javitani 16L
2015. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem adnám fel, tennék érte, hogy jobb legyen
2015. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem ,hogy mi az ami nem megy? Vagy mi a probléma? Az eddigi barátnőimmel voltak olyan dolgok, hogy valakinek ez tetszik jobban, valakinek az, van eki nem szereti csinálni ezt a bizonyos dolgot, van aki azt épp jobban kedveli. De soha ne mezen múlt.


Miről van szó pontosan?

Ha úgy jobb, írd le privátban de nem gondolnám, hogy emiatt kéne szakítani :)

2015. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazából a legnagyobb baj az, hogy keveset találkozunk, 1 héten egyszer és nem mindig szexelünk akkor sem. Tehát én maradok nagy szűk, mintha szűz lennék, emiatt mindig nagyon fáj a szex és nem tudunk összeszokni. Kértem, hogy próbáljunk ki más dolgokat, de szerinte nem kéne addig, amíg az alapok nem mennek... de attól még szerintem fel lehetne dobni néha a szexet apróságokkal. Nekem szó szerint olyan, mintha csak fűrészelnének. 4 lánnyal szexelt, mindegyikkel csak 1x. Nincs sok tapasztalata.

Ő 26 én 21.

2015. okt. 25. 21:17
 9/13 A kérdező kommentje:
4 éve próbálkozunk.
2015. okt. 25. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:

4 éve alatt sem sikerült annyit szexelnetek, hogy ne fájjon ennyire?:/ hát már bocsi, de ha a barátod még ennyire se nyitott, hogy csak nézi 4 éve, hogy neked fáj és nem élvezed, de semmit se tesz érte még akkor se ha kéred...akkor hagynám a francba. 4 év alatt bőven találhattál volna olyan srácot, akivel összeszoktok.

heti egy tali nem vészes, jó nem is a legjobb az tény...de szerintem nem foghatod csak erre. elég ügyetlen lehet a srác és úgy néz ki le se szrja...

amúgy tuti nincs vaginizmusod?

2015. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!