Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomtól kaphatok valamifé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól kaphatok valamiféle betegséget? Nagyon kellemetlen témával kapcsolatban lenne kérdésem. A barátommal 2 hónapja jöttünk össze, és mivel nekem nem volt még barátom, így még csókon kívül semmi nem volt köztünk.

Figyelt kérdés

A barátom Romániában született, ahol, ha jól tudom használt tűvel kapott injekciót születésekor, vagy valami ilyesmi, nem akartam még jobban faggatni. A lényeg, hogy nagyon szeretnénk pettingelni. Engem is és őt is nagyon izgat az orál szex. Ha gumi nélkül kényeztetem, lehet valami bajom? Állítása szerint majdnem meghalt születésekor, és nagy nehezen tudták csak megmenteni az életét. Ő ekkor kaphatott vérfertőzést, vagy bármit? Előtte nem akarom ezt felhozni, félek, hogy megbántanám. Szexelni persze csak óvszerrel fogunk, idővel pedig szednék fogamzásgátlót.

18/L



2015. okt. 26. 20:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, èrtem, ès köszönöm a válaszod! :)
2015. okt. 26. 23:05
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez tetszik:" ekkor kaphatott vérfertőzést".

az vérmérgezés ezt 18évesen tudni kéne.


jaja egy kapcsolat bárhány emberől is szoljon ott kell(ene)lennie annyi izalomnak,hogy ha ezt elmondja akkor a többit is. (most kaptál egy fél infot és itt keresed a történet végét...)van ne mondott volna semmit vagy mindent.nincs alku dumlj vele erről.Mégis csak te akarsz vele sexelni.


tudni kéne mibaja volt,van e maradvány tünet/betegség (szerintem az látszana).

ha csak enyi infó van ami elég kevés,én nem kockáztatnék semmit csak gumival...de úgy nem sok értelme van plán az orálnak.

2015. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg születése óta volt már többször is labor vizsgálaton,ahol ezek szerint nem találtak komolyabb szövődményt mert akkor folyamatos kezelésben lenne része.Vagy már nem is élne régen.

Így én azt gondolom,hogy már régen túl van ezen a dolgon.

De egy laborvizsgálat nem nagy kérés a szerettemért a nyugalma és biztonsága érdekében.

Beszéld meg vele ha kínos neki ha nem!

F40+

2015. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Megpróbálok vele beszèlni erről.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha valaki mèg tudna mondani valami használhatót a tèmával kapcsolatban, azt nagyon megköszönnèm.

2015. okt. 27. 21:32
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

jó... akkor szerintem semmi baja sincs.


foglaljuk össze: 3 lánnyal volt életében és amikor még született kapott egy kétes injekciót.


ahogy az előttem szóló is írta, ha emiatt baja lenne, akkor folyamatos kezelésre járna vele.


max egy kis HPV-t kapsz tőle, de azt úgy is megkapod még 100szor.

2015. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Èn pont a HPV-től fèlek. De azèrt kössz. Az utolsó mondatig tènyleg elhittem, hogy normális választ írsz.
2015. okt. 29. 21:31
 17/21 anonim ***** válasza:

normális választ írtam.


ha nem akarsz semmilyen betegséget, akkor irány az ablak és ugorj. ugyan is életed alatt lesz még egy pár :D


a HPV-re nagy esélyed van.


idézek: "A legérzékenyebbnek tartott módszerekkel végzett vizsgálatok szerint a szexuálisan aktív nők 50 % feletti arányban fertőződtek életük során .... HPV-vel."


nem azt mondom, hogy dugj mindenkivel gumi nélkül, de szerintem kissé beteges a félelmed.

2015. nov. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aides vagy
2015. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az optimális rizikókaktor: 0

---

Mindenképpen kellene egy orvosi vizsgálat, hogy bátran szexelhess vele! Ha egyszer gyereket akartok, akkor úgysem lesz ott a gumi, ami megvéd!

---

Ha már a nagy szerelem ellenére nem tudjátok felnőttekhez méltón megbeszélni!

2015. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát annak fényében, hogy gyermekkorában használt tűvel kapott oltást és majdnem belehalt, én biztos nem szexelnék vele /se orálisan, se gumiban/ addig, amíg el nem megy orvoshoz és meg nem bizonyosodok arról, hogy semmi olyan problémája nincs, ami rám nézve is káros lenne.


Elhiszem, hogy rossz neki erről beszélnie -bár nem értem miért, régen volt, valószínűleg nem is emlékszik rá- de ettől függetlenül az egészségem fontosabb. Ez meg szerintem nem egy olyan dolog, ami rosszul esne neki, szerintem egy normális ember sem akarja kitenni magát bármilyen fertőzés veszélyének. Ha komoly kapcsolatot akartok, akkor ez meg alapvető dolog, hogy leültök és megbeszélitek.


(Van aki úgy kapott AIDS-et, hogy a fodrászhoz elment, az olló nem volt fertőtlenítve -vagy a fésű? már nem emlékszek- és előtte egy HIV pozitív embert vágott meg vele, így a későbbi ember is elkapta.)

2015. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!