Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomtól kaphatok valamifé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól kaphatok valamiféle betegséget? Nagyon kellemetlen témával kapcsolatban lenne kérdésem. A barátommal 2 hónapja jöttünk össze, és mivel nekem nem volt még barátom, így még csókon kívül semmi nem volt köztünk.

Figyelt kérdés

A barátom Romániában született, ahol, ha jól tudom használt tűvel kapott injekciót születésekor, vagy valami ilyesmi, nem akartam még jobban faggatni. A lényeg, hogy nagyon szeretnénk pettingelni. Engem is és őt is nagyon izgat az orál szex. Ha gumi nélkül kényeztetem, lehet valami bajom? Állítása szerint majdnem meghalt születésekor, és nagy nehezen tudták csak megmenteni az életét. Ő ekkor kaphatott vérfertőzést, vagy bármit? Előtte nem akarom ezt felhozni, félek, hogy megbántanám. Szexelni persze csak óvszerrel fogunk, idővel pedig szednék fogamzásgátlót.

18/L



2015. okt. 26. 20:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A nemi úton terjedő betegségek átvitele testnedvekkel történik, tehát orális szexnél is ugyanolyan valószínűségű. A használt tűtől való megfertőződésnél nem i az AIDS vagy a HPV átvitele a legvalószínűbb, hanem a különböző hepatitis vírusok átvitele, amelyek lappangva, szinte tünet nélkül lassan megeszik a májat és amelyeket a fertőzött személy tudtán kívül terjeszthet.
2015. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!