Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/Nők ki hogyan tett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Nők ki hogyan tett szert szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy odaállsz valaki elé és megkérdezed, hogy figyi úgy vettem észre, hogy benne lennél, akkor szexkapcsi?...

Azok véleménye, esetleg tapasztalatai érdekelnének akik tényleg érzelem nélkül, csak az élvezet miatt tartottak fenn egy ilyen kapcsolatot.


2015. okt. 27. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratom lett szexkapcsolatra. Vlhogy osszegabalyodtunk kozos borozas utan. Aztan osszejartunk :) isteni vogl
2015. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most jovok en: sehogy
2015. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy szexpartnerkereső oldalon találkoztunk, dumáltunk, megegyeztek az elképzeléseink, találkoztunk, élőben sem volt kifogás a másik ellen, ráadásul a szex is jó volt. Ennyi történt. Mivel mindketten tudtuk, hogy mit keresünk azon az oldalon, nagyon nem kellett magyarázkodni.
2015. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3-as Mondjuk így ez érthető és korrekt. Gratulálok hozzá.


Annyian mondják hogy így szexpartner úgy szexpartner. Nem vagyok egy otthon ücsörgő gyerek, de valahogy sose kerültem ilyen helyzetbe. Ilyen opció nem volt, mindig valami komolyabbat szerettek volna a lányok/nők.

2015. okt. 27. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Sors összehozott vele,4 éve karunk. Am buszon ismertem meg.
2015. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sehogy. Undorodnak tőlem a nők. Marad a marcsa.
2015. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Beiratkoztam esti iskolába, második héten lett egy padtársam, a harmadik héten már bizalmasan beszélgettünk. Elmondta, hogy kicsi a farka, én pedig elmondtam, hogy egy fadarab vagyok az ágyban. Másnap jött a szex ajánlat, egy hét után beadtam a derekamat, mert nincs vesztenivalóm alapon ...


Aztán kiderült, hogy a srácnak nincs kicsifarka, én pedig még sem vagyok egy fadarab :DD


20L

2015. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon találtam :D 26L
2015. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valamit nem jól csinálsz az egészen biztos. Nekem per pillanat több lehetőségem van szexkapcsolatra, mint amennyivel el tudnék bírni, így egy jó részét hanyagolom is ezeknek a csajoknak, vagy ha úgy tetszik válogatok.


Most erre jöhet a szokásos mantra, hogy nekem könnyű, mert jól nézek ki vagy sokat keresek, de ez hülyeség, mert amikor nem volt így, akkor is mindig tudtam összeszedni valakit csak szexre... Persze, ha akartam, mert amúgy meg az ember sok szempontból sokkal inkább ki tud bontakozni hosszú kapcsolatban, csak van hogy épp nem arra van igényed.


Miből lesz a szexkapcsolat? Ha épp te nem vagy kész egy normál kapcsolatra (még fel kell dolgoznod az előzőt, jelen élethelyzeted nem enged mást) vagy nem passzoltok annyira össze a lánnyal, hogy ebből komoly legyen, viszont az ágyban stimmeltek.


Az meg hogy a nők mit mondanak. Ne haragudj, de az komoly stratégiai hiba, ha ilyenben hiszel nekik, az egész szocio-kultúrális hátterünk arra programozza őket, hogy nekik tilos, hogy ilyen jellegű vágyaik legyenek, sok pasi marha intelligensen (irónia!) ler*bizlizi őket amikor mégis megélik a szexualitásukat... Azaz sosem vállalnák fel, vagy legalábbis a többség nem, még akkor sem, ha valóban erre vágynak.


Persze fontos arra figyelned, hogy a lány se járjon rosszul a szexkapcsolatban, azaz többet adj neki, mint amennyit elveszel. Én pl ezért nem megyek bele aszimmetrikus kapcsolatokba, mert ha a lány többet akar, akkor csak visszaélek vele és bántom őt, ami tilos - elveim vannak.


A kérdés gyakorlati részére - netről is volt sok (igen, innen is pár), szociális körből, néha ismeretlenül rámosolyogva valakire, az utóbbi időben meg a Tinder elég menő. Igen ott is mindenki kiírja, hogy de ő komolyat keres, csak azt magyarázd meg, hogy akkor hogy lehet, hogy végül mégis az ágyban kötnek ki, pedig sosem lódítottam arról, ha nem akartam többet, előre megmondom. Persze olyan is van, hogy nem tudom mit akarok még és fel kell fedezni előtte a másikat, de akkor meg ezt mondod. Az őszinteség amúgy is sokat lendít.


Szóval ez az azt mondják sokszor csak az arculat, ha amúgy korrekt, jó pasi vagy, akkor benne lesznek. Ha mellette még sok extrát is tudsz az ágyban, akkor imádni fognak érte és nem akarnak majd lemondani rólad. Nyilván aztán persze van, akinél tényleg csak a komoly jöhet szóban, ebben sem kételkedem, de a többség egy jó pasit látva mégis sokszor feladja a korábban sokat hangoztatott elveit és kiderül, hogy nem minden fekete-fehér.


Ha van még kérdésed írj.

2015. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!