Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen jellemzők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen jellemzők alapján döntitek el, hogy egy számotokra vonzó pasi "komoly kapcsolatra" vagy szexkapcsolatra való?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetni kezdek vele, és rögtön kiderül hogy megvan-e a magához való esze, illetve hogy mennyire felszínes, idegesítő, okoskodó, magába forduló, elveszett stb.

L

2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba bele se kezdenek. De latszik a szemelyisegen, mennyire lehet bemutatni a baratoknak, szuloknek, passzolunk e szemelyisegileg, tudnam e szeretni.

Ha szexkapcsolat akkor csak a testi vonzodas van meg, es ugy el-el beszelgetunk, meg jol nez ki, jo teste van. Komolyabb kapcsolatnal viszont nem csak a kulso szamit.

2015. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: értem.


És ha kiderül, hogy ilyen amit leírtál, akkor az melyik kategória felé tereli az illetőt?

2015. jún. 22. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs olyan hogy csak szexkapcsolatra való egy fiú. Akiben megérzem az a bizonyos mágnest, annak teljes mértékben átadom magam. Hogy neki mire kellek az már az ő dolga.
2015. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat: humoros, nagy a farka. Komolytalan kapcsolat nem erdekelt. N
2015. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kérdés nyilvánvalóan azoknak szólt, akik állandó ("komoly") kapcsolatuk mellett szexkapcsolatot is fenn szoktak tartani, nem azoknak a naíváknak, akik meg sem akarják érteni a kérdést.
2015. jún. 23. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nyilván vannak számomra szimpatikus és ugyanígy ellenszenves belső tulajdonságok. Vannak elnézhető "hibák", de olyan személyiség jegyek is, amelyek mellett nem tudok szó nélkül elmenni. Ebből logikusan következik, hogy annak van esélye akinek a belső értékei is szimpatikusak. Nem gondoltam leírni az összes nekem tetsző/nem tetsző tulajdonságot mert végtelen hosszú listát lehetne írni. :D

2015. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!