Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinálnak az emberrel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak az emberrel az első nőgyógyásznál tett látogatás során?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Most tervezzük a barátommal az első együttlétet, de előtte el kellene mennem egy nőgyógyászhoz. Szeretnék fogamzásgátló tablettát feliratni. Azt hallottam, hogy különböző vizsgálatok kellenek hozzá. Ilyenkor mit csinál az orvos és milyen vizsgálatokat végez?

Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm a segítséget. :)


2012. aug. 14. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Már eddig is el kellett volna menned párszor.


Azt nemtudom, hogy mit csinál, de gondolom van vérvétel, vizeletvétel meg megvizsgál belülről.

2012. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kleo25 ***** válasza:
Rendesen megvizsgál vesz majd biztos kenetet, ami a rákszűrés, ezt a méhnyakról veszik és kellemetlen egy kicsit, ha tablettát íratsz elküldenek még vérvételről is, de ha normális az orvos akkor elmondja mit fog csinálni.
2012. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamire való nőgyógyász először elbeszélget veled,megkérdezi milyen a ciklusod,mikor jelentkezett először, mikor volt meg utoljára, hány napos szokott lenni és milyen időközönként.Amit még kell: megvizsgálnia a melleidet(egyenesen kell állni és van egy körkörös mozdulat amivel ellenőrzi,hogy nincs-e bennük ciszta vagy egyéb elváltozás. Fel is kell emelni a karokat oldalra, illetve a magasba). A másik ami fontos, hogy megvizsgáljon a vizsgálóágyon. Tehát belédkukkant, kézzel esetleg megtapogatja amit megtud. Az én időmben szűzként végbélen keresztül vizsgált,de ez elvileg már elavult módszer.(bár én 14 év alatt kellett, hogy menjek már nőgyógyászhoz). Kenetvétel ha már vagy 18 éves, rákszűrés miatt. Ha már nagyon spéci a doki, akkor akár még ultrahangot is végezhet, azon is fel lehet mérni, hogy milyen állapotban vannak a petefészkek illetve a méhed.Majd a végén eldönti milyen fog.gátlót fog felírni neked. Ha nagyon becsületes, akkor előírja, hogy milyen vérvételre menj mielőtt felírja. Ha nem annyira becsületes, akkor a füledbe rágja, hogy már pedig ez a legjobb és legújabb és legkisebb hormontartalmú gyógyszer és ez jó lesz neked és nem nézi meg a melled, sem pedig az altájékod. Hát ez a két variáció van igazából.A hüvelygyűrű első felhelyezéséhez is nőgyógyász szükséges.
2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bemész, elmondod, mit szeretnél, aztán megkér, hogy vetkőzz le alulról, felfekszel az asztalra, szétteszed a lábaid, majd belenéz, belenyúl a puncidba.

Aztán ír fel gyógyszert, fizetsz és hazamész.

2012. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

19:52-es neked külön köszönöm, hogy ennyire részletesen leírtad :)

2012. aug. 14. 20:13
 6/8 anonim válasza:
már leírtak előttem mindent, én csak annyit írok, hogy szerintem menj el utána is:)
2012. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoknyában menjél! (akkor csak egy villanás a vizsgálóasztalos rész és utána takarásban leszel)
2012. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet :)
2012. aug. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!