Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány feltud izgulni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány feltud izgulni egy olyan fiúra, aki eddig nem érdekelte, viszont más lányoktól egy nap azt hallja, hogy eszméletlenül jó az ágyban, vagy már sok nővel volt?

Figyelt kérdés
te eltudnád képzelni magadról, hogy ez veled megtörténjen?

2015. okt. 27. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy csak velem-e van ez így vagy mással is , de én alapból nem izgulok fel olyan pasira aki nem érdekel.Még akkor sem , ha azt beszélik róla , hogy eszméletlenül jó az ágyban.
2015. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, attól hogy másnak tetszik nekem nem fog
2015. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem tetszik akkor nem tetszik.

Azt nem tudom ki hogy van vele, de engem még taszít is ha túl sok kalandja volt.

2015. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha
2015. okt. 27. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Felőlem aztán bárki mondhat bármit, ha valaki nem vonz, akkor nem is fog. Nálam vagy kialakul rögtön/hamar a vonzalom, vagy nem, de akkor nem is fog. És főleg nem mások véleményeinek hatására fog ez megváltozni. Az meg kifejezetten nem is lenne nálam "előnyös", ha valaki már annyira hú de sok nővel volt, sőt. Fontos lenne a "tapasztaltabbság", persze, de azért "mértékkel"...

19/L

2015. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokkal normálisabb vélemények érkeztek, mint hittem volna
2015. okt. 27. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális vélemények? Nekem inkább az álszentség és a képmutatás szó jut eszembe róluk.
2015. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!