Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy gyönyörű lány a suliban aki nekem eszméletlenül tetszik, már párszor szemeztünk is. Viszont nem ismerem és arcátlanságnak tartanám azt, hogy csak úgy leszólítsam.

Figyelt kérdés

Szertném megismerni őt, de nem tudom, hogy hogyan kezdjem el.

Segítsetek légyszíves.

Hülyék kíméljetek, köszönöm .

18/f


2012. febr. 15. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne arcátlanság, ha leszólítanád, sőt. de ha nem akarod csak simán hivd meg valamire:D
2012. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"arcátlanságnak tartanám azt,hogy csak úgy leszólitsam."

nos amit te arcátlanságnak hivsz azt a lányok igy értelmezik :Magabizostos/határozott

ami nekik mellesleg bejön ha egy srác/férfi tudja mit akar ;)

én nem gondolkodnék ezen :)

2012. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!