Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa, vagy megvetendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, vagy megvetendő?

Figyelt kérdés
Miért nézik le az a lányt, illetve nőt, aki benne van az egy éjszakás kalandokban, szeret szórakozni. Aki úgy gondolja, hogy most nem egy hosszútávú kapcsolatra, hanem kalandokra vágyik? Hogy őt kapásból elkönyvelik.... holott csak a felfogása más?

2015. okt. 28. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

nem nézem le őket

azok nézik le ezeket a lányokat, akiket sokan visszautasítottak már és instant lerbncoznak minden nőt mert komplexusaik vannak



25/F

2015. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de sajnos tényleg elítélnek. Ezért nem hangoztatom :D csak amikor meglátnak a pasival és akkor ti jártok? És nem, csak szexelünk.
2015. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le! Szeretem ha egy lány tudja mit akar!

33F

2015. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igy van, en sem nézem le, de valószínű ha hosszútávú kapcsolatot akarna, akkor nem mennek bele. Egy-kettő meg belefér, de több nekem mar sok lenne.
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
igen, más a felfogásod, pont mint egy k*rvának, csak te még pénzt se kérsz (gondolom)
2015. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
szeretjük azokat a lányokat :)
2015. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

MIért is?

Mert a felelősség nem kell neki, de a szex igen. Egy felnőtt pedig nem felelősségkerülő.

Meg aztán ennyire olcsón adja magát valaki, tényleg?

HA meg meggondolja magát kedden, hogy már rendes lesz, szerdán már megjátssza a kisasszonyt, és küzdeni kell érte?

Ha az erkölcsi részét nem is veszem alapul, ezt a gyáva, lusta hozzáállást nem tudom sokra értékelni.

2015. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na, meg is érkeztek.. :D
2015. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

7. vagyok megint.

8. nyugi, a társadalmi többség pont úgy van, ahogy itt a válaszok.

8ból 7 szereti és használja őket, egy aki nem.

Így ha a kevés emberkével nem foglalkoznak, csak a többséggel, akkor nem számít .

Ha mindenki véleményével foglalkozik valaki, soha sem lesz boldog...

2015. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretik azokat a lanyokat de nem akarjak majd hosszu tavu kapcdolatra
2015. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!