Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa, vagy megvetendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, vagy megvetendő?

Figyelt kérdés
Miért nézik le az a lányt, illetve nőt, aki benne van az egy éjszakás kalandokban, szeret szórakozni. Aki úgy gondolja, hogy most nem egy hosszútávú kapcsolatra, hanem kalandokra vágyik? Hogy őt kapásból elkönyvelik.... holott csak a felfogása más?

2015. okt. 28. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért furcsa, mert hosszabb időre van szükségem, hogy valakivel olyan bizalmi kapcsolat alakuljon ki, ami lehetővé teszi, hogy testileg is közel kerüljek hozzá. Pedig elvileg férfi létemre nekem kellene képesnek lennem arra, hogy körülméynektől függetlenül majdnem bárkivel összefeküdjek. Ezért nem tudom felfogni, hogy képes valaki odadobni magát egy idegennek vagy olyannak, akit csak felszínesen ismer.
2015. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha néha-néha arra van szüksége a lánynak, hogy egyszerűen csak szabadjára engedje az ösztöneit arra az éjszakára, és ez segít neki túllendülni valamilyen lelki nyavalyán, vagy akár csak megerősítenie vele az önértékelését, hogy "azért még mindig kívánatos vagyok", vagy a fene tudja (nem ismerem ezeket a mozgatórugókat, én pont a másik véglet vagyok), addig senkinek sincs joga megkövezni őket, már persze ha ezt szingliként teszik.


Azt azonban én se tudom megérteni, hogy valaki sutba dobja minden erkölcsi aggályát, és csak azért, mert neki az most úgy éppen kényelmes, "olyan periódusa van", nagyobb lesz az étvágya a pasik terén mint egy kívánós kismamának aki beszabadul a kamrába, és éppen csak a biciklipumpával nem hempereg egy jót az ágyban... egy ilyen lányban a későbbiekben hogy bízzon meg bárki is?

2015. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert vannak bizonyos íratlan erkölcsi szabályok,amiket mindenkibe beléneveltek.Élj,ahogy neked tetszik,de azt az egy szabályt tartsd be:Úrinő nem beszél róla!
2015. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

es a ferfiakat is elitelhetnek akkor hogy Lator....ez mindenkinak a sajat felfogasa,,,nem mindenki angyal aki szarnyakat kaptt ne feledjuk....

mindenkinek jar a kikapcsolodas...

2015. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem... Az emberek túl sok idõt töltenek azzal, hogy mások személyes életén csámcsogjanak és mindenféle visszás indokokkal mondjanak véleményt mások életvitelérõl. Szerintem, amíg nem bántassz senkit és nem ütközik a jogszabályainkba, akkor nem megvetendõ. Úgy írom ezt, hogy én nem vágyom ilyen kalandokra, de ezt nem tartom jobb vagy rosszabb dolognak, a marzipánt és az extrémsportokat se bírom, mert ilyen vagyok. Mindenki más, és mindenkin lehet vmilyen faramuci erkölcsi magaslatról ítéletet hozni. A kérdésem csak az, hogy miért jobb mások életén ítélkezni a sajátjuk helyett?
2015. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!