Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önbizalom elég lehet ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom elég lehet ha egy lány érdeklődését akarom felkelteni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják ,hogy önbizalom kell csak sikeres ismerkedéshez,de én úgy látom ,hogy a nárcisztikus viselkedés jobban funkciónál ,én is alkalmazom hogy felveszem ezt a nárcisztikus viselkedés és valóban több sikert érek el ismerkedés terén.De sokszot kiégető ez a viselkedés,mivel nem ez vagyok,de ha magamat adom akkor mérséklődik a sikerem.Vajon legyek inkább őszinte főleg magamhoz azzal,hogy önmagam adom kockáztatva ,a kapcsolat kialakulásnak esélyét?
2015. okt. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem magadat adod akkor ha esekleg kapcsolat lesz, mut csinálsz. Folyamatosan megjátszod magad, csak hogy fent tarsd az érdeklődésèt. Add mindig önmagad!
2015. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2015. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kp.
2015. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha annyira bejött a nárcisztikus viselkedés, akkor most miért nem a csajoddal vagy?
2015. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Add magad. Sokkal jobban jársz vele.
2015. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!