Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol talalok ferfi prostitualta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok ferfi prostitualtat, aki elvenne a szuzessegem?

Figyelt kérdés
Nem viccelek amugy. :D 23 eves vagyok, de egyszeruen nem talaltam meg olyan fiut, akivel szivesen megtennem a dolgot, viszont nagyon szeretnem mar kiprobalni. Az orgazmust ismerem, de maga a kozosules erdekelne. Amugy a legtobb ferfival az a bajom, hogy tulsagosan ragaszkodoak, pedig azt hittem, ez a lanyokra igaz. Masoknak az a baja, hogy csak szexre kell a pasinak, nekem pedig forditva... ig nem akarok lefekudni az illetovel, hogy utana meg hetekig hivogat meg nem akar leszallni rolam, pedig egyaltalan nem vagyok nagy szam kulsore.
2015. okt. 28. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért lehet találni olyan pasit aki csak megdugna, és viszlát :)
2015. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
5%
írj nekem privátot,lehet tudok segíteni!
2015. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 Estienne ***** válasza:
100%
Bármelyik italkimérő kereskedelmi egységben. De te mit tudhatsz ha úgy érzed hogy ennyire ellenálhatatlan vagy? Varázspuncid van? :D
2015. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy nem találsz a rengeteg jelentkező közül!!!
2015. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Írj. :)
2015. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán ellenállhatatlan, írtam is. Csak sajnos most minden jelentkező ezt hiszi rólam. :D Nem akarok senkinek csalódást okozni, szóval ha valaki tudna válaszolni az eredeti kérdésre, annak örülnék... Szerintem inkább arról van szó egyébként, hogy nagyon elkeseredett/önbizalom-hiányos férfiakkal találkoztam eddig.
2015. okt. 28. 21:00
 7/58 anonim ***** válasza:
Ha linkeljek oldalt ahol megtalálsz?:D gondolom privátra ugysem válaszolsz.. 23F
2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 Estienne ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekel, a rosszlanyok.hu van férfi is. De szerintem már kaptál rakatt felajánlást occsóé :D Bár sok mindent láttam már ezen az oldalon, de ilyen kérést még nem :D Nem vagy semmi :P
2015. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Inkább picit kétségbeesett vagyok ennyi idősen, de örülök, ha meg tudtalak lepni. :D Tényleg sokan írtatok, igyekszem is válaszolni mindenkinek... szívesen kipróbálnék ilyen szexpartner-keresőket is, de sajnos nincs saját számítógépem, és félek, hogy a család megtudná, ha nem vagyok elég óvatos.
2015. okt. 28. 21:12
 10/58 Estienne ***** válasza:
Van úgynevezett inkognító mód a legtöbb böngészőben és nem menti el a böngészési előzményeket olyankor. (el se hiszem miért adok ilyenben tanácsot, te zakkant vagy :D )
2015. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!